Mėnesis: liepa 2016
SUPYNĖS NAMUOSE: IDĖJAS, KURIAS NORISI ĮGYVENDINTI!
Rytinė kava besisupant prie stalo ar popietės miegas lengvai sūpuojantis lovoje. Sūpynės (kokio tik nori dydžio ar formos) – vis labiau populiarėja įsirengiant namus, tinka beveik visuose interjeruose, yra lengvai sumontuojamos, o svarbiausia, bent akimirkai sugražina į vaikystę!
Skaityti daugiau
MINI SODAI NAMUOSE!
Norint įsirengti gražų, akį traukiantį ir įstabiausiais žiedais bei kvapais viliojantį sodą, nebūtina turėti žemės ploto. Šiek tek darbo, fantazijos ir ne ką prastesnį mini sodelį įsikurti galima po savo būsto stogu. Na, o štai ir jūsų įkvėpimui — atrinktos gražiausios idėjos, kurias ypač paprasta įgyvendinti.
Skaityti daugiau
PURŠKIAMI DAŽAI: PUIKIOS IDĖJOS, LEIDŽIANČIOS SUTAUPYTI!
Kaip atnaujinti namus, daiktus ir dar sutaupyti? Purškiamais dažais! Dalinamės vos keliais būdais, kur juos galima kūrybingai panaudoti. Tikime, jų yra ir daugiau: kviečiame savais pasidalinti su mumis Facebook profilyje.
Skaityti daugiau
10 perdirbimo (ang. Upcycle) idėjų, kurias būtina išbandyti!
Dalinamės idėjomis, kaip sutaupyti ir iš pažiūros nebenaudojamus daiktus vėl įdarbinti namuose! Gražu, paprasta, o gaminimas — nenuobodus.Daugiau idėjų ieškokite mūsų Facebook paskyroje.
Skaityti daugiau
PRILYDOMOS STOGO DANGOS
Stogo danga – tai viršutinis stogo sluoksnis. Šis sluoksnis apsaugo nuo vandens skverbties į pastato vidų. Viršutiniams stogo sluoksniams plokštiesiems ar šlaitiniams stogams yra naudojamos prilydomosios stogo dangos. Šios dangos taip pat naudojamos kaip garo izoliacija stoguose. Pagal prilydomųjų stogo dangų dengimą yra skiriami keli tvirtinimo būdai: visiškai prilydant visą ritininės dangos plotą ir iš dalies prilydant dangą specialiai skirtu plotu.
b6/a5/622ddf5290bd4ae1086af599c3a2.jpeg
Skaityti daugiau
DIRVOS MULČIAVIMAS
Dirvos mulčiavimas – nuo seno daržininkystėje naudojamas agrotechninis metodas, trukdantis veistis piktžolėms, saugantis dirvą nuo išdžiūvimo ir šalnų, be to, kartu papuošiantis gėlyną ar alpinariumą. Mulčias būna dviejų tipų:
87/36/89337bd301910ab601077b5b2b87.jpeg
Skaityti daugiau
DRENAŽINIAI VANDENS SIURBLIAI
Šiuo metu prekyboje galite rasti labai daug įvairių tipų ir galingumo vandens siurblių: benzininių, drenažinių, vibracinių, fekalinių, giluminių ir kitų tipų bei rūšių, skirtų skirtų įvairiems pirkėjų poreikiams tenkinti. Renkantis vandens siurblį, iš pradžių reikia nuspręsti, kam jums reikalingas vanduo: sodui laistyti ir asmeniniam naudojimui vasaros metu ar visiems metų laikams, įvertinti vandens pakėlimo aukštį, įsiurbimo gylį ir  atstumą iki vandens telkinio. Vieni populiariausių – drenažiniai vandens siurbliai.
7b/0e/9827badb10ccc6df1cff6bb07722.jpeg
Skaityti daugiau
ROŽIŲ AUGINIMO YPATUMAI
SODINIMAS
ff/79/4c0ab175c58adcef92efb04aa1aa.jpeg
Skaityti daugiau
NAUJO VONIOS KAMBARIO PLANAVIMAS
Planuodami naujus vonios kambarius ir rekonstruodami esamus, turite įvertinti visas savybes, kurių tikitės iš vonios kambario, atsižvelgdami į ergonomiką, funkcionalumą ir praktiškumą.
7a/cf/c8ff692f64113e03c25d0fae0114.jpeg
Skaityti daugiau
PLYTELIŲ KLIJAI
Norint išsirinkti tinkamiausius plytelių klijus, pirmiausia reikėtų išsiaiškinti, ant kokio pagrindo plytelės bus klijuojamos ir iš kokios medžiagos jos padarytos. Tiesa, svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kaip danga bus eksploatuojama. Jeigu ruošiamasi klinkerinėmis ar akmens masės plytelėmis iškloti terasą, balkoną ar išorės sienas, rekomenduojama rinktis statybinius plytelių klijus „SUPER MULTI 103“, kuriuos galima naudoti tiek patalpų viduje, tiek išorėje. Paviršius turi būti stabilus – gali būti mūras, tinkas, betonas, šildomos grindys, gipso kartonas ar anhidritiniai pagrindai. Jeigu vidaus darbams ant cementinio pagrindo pasirenkamos keraminės plytelės, geriausiai tiks „BAUKLEBER 101“ statybiniai plytelių klijai. Na, o dar neapsisprendus, ar plytelės bus akmens masės, ar keraminės, patariama rinktis statybinius plytelių klijus „FLIESENFEST 112“. Pastarųjų dviejų plytelių klijų naudoti šildomoms grindims – nerekomenduojama.
fc/0e/539c786a85c6b9db545f9b4f0d77.jpeg
Skaityti daugiau