Atsiskaitymas

Atsiskaityti už mokivezi.lt įsigytas prekes galite:

  • Elektronine bankininkyste  

Už pirkinių krepšelį galite sumokėti naudodamiesi „Swedbank“ ar „SEB“ elektroninės bankininkystės sistema.

Pasirinkę elektroninę bankininkystę būsite nukreipti į „Swedbank“ ar „SEB“ banko elektroninę sistemą, kur galėsite prisijungti. Prisijungę gausite automatiškai suformuotą ruošinį užsakymui apmokėti, kurį beliks tik patvirtinti.

  • Mokėjimo kortele    

Už prekes iš anksto galite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę. Šią galimybę galima aktyvuoti savo interneto banke.

Suvedus kortelės turėtojo duomenis, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą, nuo jos sąskaitos iš karto bus nuskaityta užsakymo suma.

  • Banko pavedimu

Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu perveskite pinigus į žemiau nurodytą banko sąskaitą. Gavę apmokėjimą už prekes, nedelsiant pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą ir papildomai informuosime Jus apie suplanuotą prekių pristatymo datą. Atkreipkite dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti MOKI VEŽI užsakymo numerį.

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: UAB MAKVEŽA
A/S: LT277300010128245113
Bankas: AB SWEDBANK 
arba
A/S: LT377044060001764153
Bankas: AB SEB BANKAS

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį
Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

  • Elektronine bankininkyste per PAYSERA paskyrą 

Šiuo metu už prekes per PAYSERA galima sumokėti naudojantis šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

Kaip apmokėti užsakymą naudojantis elektronine bankininkyste per PAYSERA paskyrą?

  1. Užpildykite užsakymą ir užsakymo žingsnyje „Mokėjimo būdas“ pasirinkite apmokėjimą elektronine bankininkyste per PAYSERA paskyrą.
  2. Mokivezi.lt nukreips Jus į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia apmokėti.
  3. Elektroninės bankininkystės puslapyje pasirinkite norimą banką, prisijunkite įprastu būdu ir sistema jau bus Jums suformavusi mokėjimą už išsirinktas prekes. Beliks tik patvirtinti mokėjimą.
  4. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į Mokivezi.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į internetinę parduotuvę Mokivezi.lt neperduodami.