Privatumo politika

UAB „MAKVEŽA“ Privatumo politika

PRIEŠ PRADĖDAMI NAUDOTIS AR REGISTRUOTIS MŪSŲ ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE , ATIDŽIAI PERSKAITYKITE ŠIĄ PRIVATUMO POLITIKĄ (TOLIAU –  TAISYKLĖS). REGISTRUODAMIESI  AR ĮSIGYDAMI PREKES BEI PASLAUGAS MOKIVEZI.LT JŪS PATVIRTINATE, KAD SUTINKATE SU ŠIOMIS TAISYKLĖMIS. JEI NESUTINKATE SU ŠIOSE TAISYKLĖSE PATEIKTOMIS NUOSTATOMIS NETURĖTUMĖTE NAUDOTIS INTERNETO SVETAINE IR (ARBA) PASLAUGOMIS, KURIOS PRIEINAMOS WWW.MOKIVEZI.LT INTERNETO SVETAINĖJE.

Redakcija įsigalioja nuo 2023 07 05

I. TIKSLAS

Ši privatumo politika (toliau – Politika) skirta informuoti Jus apie tai, kaip UAB „MAKVEŽA“, juridinio asmens kodas 161621777, buveinė registruota adresu Keleriškių k., Kėdainių r. sav., Lietuva, adresas korespondencijai Ateities g. 15, Vilnius, Lietuva (toliau – Bendrovė arba mes), tvarko Jūsų asmens duomenis, taip pat apie Jūsų teises Bendrovei tvarkant asmens duomenis.

II. TAIKYMO SRITIS

Privatumo politika taikoma Jums (klientams), jei Jūsų asmens duomenis tvarko Bendrovė.

III. APRAŠYMAS

Politika parengta vadovaujantis Bendruoju Duomenų Apsaugos Reglamentu (ES) 2016/679, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu ir kitais Lietuvos Respublikoje taikomais teisės aktais, reglamentuojančiais duomenų apsaugą ir tvarkymą.

Ši Politika gali būti atnaujinama ir keičiama. Bendrovė informuos apie atnaujinimus, savo interneto svetainėje paskelbdama pakeistą Politikos tekstą. Patariame Jums periodiškai apsilankyti mūsų svetainėje ir peržiūrėti aktualią Politiką.

Jei Jums kyla su šia Politika susijusių klausimų ar turėtumėte prašymų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, maloniai prašome kreiptis į mus bet kuriuo Jums patogiu būdu:

Paštu: Ateities g. 15, LT-08303 Vilnius, Lietuva

Telefonu: +370 5 2712394

El. paštu: duomenuapsauga@mokivezi.lt

IV. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO PRINCIPAI IR TIKSLAI

Bendrovė siekia, kad Jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi tiksliai, sąžiningai ir teisėtai ir tik tokiais tikslais, kuriais buvo renkami, laikantis teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo principų ir reikalavimų.

Bendrovė imasi visų protingų techninių ir organizacinių priemonių, siekdama apsaugoti apie Jus surinktus duomenis nuo jų praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimo.

Mes galime tvarkyti Jūsų asmens duomenis šiais tikslais:

 1. Sutarčių sudarymui, mokumo patikrai ir įsiskolinimo valdymui;
 2. Tiesioginės rinkodaros ir lojalumo programos tikslais;
 3. Slapukų rinkimui;
 4. Vidaus administravimui,  gautų užklausų valdymui bei Bendrovės parduodamų prekių ir teikiamų paslaugų kokybės užtikrinimui bei gerinimui;
 5. Teisinių reikalavimų pateikimui, įvykdymui ir gynimui;
 6. Darbuotojų atrankoms į laisvas darbo vietas vykdymui;
 7. Vaizdo stebėjimui (turto ir asmenų apsaugos);
 8. Naudojantis ir registruojantis elektroninėje parduotuvėje.

V. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS NAUDOJANTIS IR REGISTRUOJANTIS INTERNETO PUSLAPIU,  REGISTRUOJANTIS ELEKTRONINĖJE PARDUOTUVĖJE

Prieš pradėdami naudotis ar registruotis mūsų elektroninėje parduotuvėje, atidžiai perskaitykite šią privatumo politiką (toliau –  taisyklės). Registruodamiesi  ar įsigydami prekes bei paslaugas mokivezi.lt jūs patvirtinate, kad sutinkate su šiomis taisyklėmis. Jei nesutinkate su šiose taisyklėse pateiktomis nuostatomis neturėtumėte naudotis interneto svetaine ir (arba) paslaugomis, kurios prieinamos www.mokivezi.lt interneto svetainėje.

VI. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS SUTARČIŲ SUDARYMO, MOKUMO PATIKROS IR ĮSISKOLINIMO VALDYMO TIKSLAIS

Sutarčių sudarymo, mokumo patikros ir įsiskolinimo valdymo tikslais mes galime tvarkyti šiuos asmens duomenis:

 • Identifikacinius asmens duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, gimimo data;
 • Kontaktinius duomenis, tokius kaip el. pašto, gyvenamosios vietos adresai, telefono numeriai;
 • Duomenis, susijusius su juridiniais asmenimis, tokius kaip informacija apie asmenį, atstovaujantį klientui (juridiniams asmeniui), šio asmens užimamos pareigos;
 • Finansinius duomenis, tokius kaip informacija apie asmens įsiskolinimus, banko sąskaitos numeris;
 • Duomenis, gaunamus ir (arba) sukuriamus vykdant teisės aktų reikalavimus, tokius kaip duomenys, gauti pagal teisėsaugos institucijų, notarų, mokesčių administratoriaus, teismų ir antstolių paklausimus;
 • Duomenis, susijusius su paslaugų teikimu ar prekių pardavimu, tokius kaip duomenys apie sutarčių vykdymą arba nevykdymą, galiojančias arba baigusias galioti sutartis, duomenys apie sutarties sąlygas, prekių įsigijimo data;
 • Duomenis, renkamus ryšio ir kitomis techninėmis priemonėmis, tokius kaip IP adresas, informacija, gauta el. paštu, pranešimais ir kitomis ryšio priemonėmis.

Bendrovė minėtus asmens duomenis aukščiau nurodytais tikslais tvarko esant bent vienam iš šių pagrindų:

 • Bendrovei siekiant įvykdyti sutartį;
 • Vykdant Bendrovei nustatytas teisines prievoles;
 • Esant Bendrovės teisėtiems interesams.

Nurodytais tikslais Bendrovė tvarko duomenis ne ilgiau nei reikia konkrečiam tikslui pasiekti. Asmens duomenų saugojimo laikotarpis apibrėžiamas atsižvelgiant į Bendrovės teisėtą interesą arba teisės aktų reikalavimus.

VII. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS TIESIOGINĖS RINKODAROS TIKSLU

Tiesioginės rinkodaros tikslu tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis:

 • Identifikacinius asmens duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, amžius;
 • Kontaktinius duomenis, tokius kaip el. pašto, gyvenamosios vietos adresai, telefono numeriai;
 • Pirkimo ir naudojimosi bendrovės tinklapiu istoriją;
 • Pirkimo istoriją dalyvaujant lojalumo programoje.
 • Duomenis, renkamus ryšio ir kitomis techninėmis priemonėmis, tokius kaip IP adresas, duomenys, susiję su lankymųsi mūsų Svetainėje ar naudojimųsi ja.

Bendrovė aukščiau nurodytus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu tvarko nurodytais atvejais:

 • kai yra gaunamas Jūsų sutikimas tokiam duomenų tvarkymui;
 • kai esate Bendrovės klientas, neišreiškęs prieštaravimo Jūsų duomenis tvarkyti tiesioginės rinkodaros tikslais, panašių paslaugų/prekių rinkodarai.

Jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu gali būti tvarkomi šiais būdais:

 • elektroniniu paštu siunčiant naujienlaiškius su mūsų pasiūlymais ir naujienomis;
 • pateikiant individualiai Jums pritaikytus reklaminius skelbimus, pranešimus apie Bendrovės vykdomas akcijas ar organizuojamus renginius ir kitą panašią informaciją;
 • kviečiant Jus pateikti savo nuomonę, dalyvauti įvairiose apklausose apie Bendrovės parduodamas prekes ir teikiamas paslaugas.

Informuojame, kad pagal Jūsų pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu gali būti vykdomas automatizuotas duomenų tvarkymas, įskaitant profiliavimą, siekiant pasiūlyti Jums individualiai pritaikytus sprendimus ir pasiūlymus. Jums nesutinkant su tokiu automatizuotu asmens duomenų tvarkymo būdu, įskaitant profiliavimą, Jūs turite teisę atšaukti savo sutikimą ar prieštarauti tokiam asmens domenų tvarkymui.

Jūs taip pat galite bet kuriuo metu atsisakyti mūsų naujienlaiškių. Tai padaryti galite kreipdamiesi į mus el. paštu marketingas7@mokivezi.lt. Taip pat atsisakyti Bendrovės siunčiamų naujienlaiškių galite paspaudę nuorodą, esančią kiekvieno siunčiamo naujienlaiškio apačioje.

Tiesioginės rinkodaros tikslu surinkti Jūsų asmens duomenys yra saugomi 2 metus nuo Jūsų sutikimo gavimo dienos. Jums atšaukus sutikimą dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo, mes nedelsdami imsimės veiksmų, kad Jūsų asmens duomenis sunaikintume.

VIII. UAB „MAKVEŽA“ SLAPUKŲ POLITIKA

Kas yra slapukai ir kokiam tikslui jie yra naudojami?

Savo internetinėje svetainėje UAB „MAKVEŽA“ (toliau – Bendrovė arba Mes) naudoja slapukus, kad užtikrintų geriausią interneto svetainės naudotojo patirtį. Slapukai (angl. „cookies“) yra nedidelės apimties tekstiniai failai, kuriuos interneto naršyklė išsaugo Jūsų kompiuteryje, planšetėje arba kitame išmaniajame įrenginyje. Slapukai padeda atpažinti Jus kaip ankstesnį interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti jos turinį bei reklamą. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainės veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėje trukmę, dažnumą ir rinkti statistinę informaciją apie svetainės lankytojų skaičių.

Kokius asmens duomenis renka slapukai?

Slapukai gali rinkti ir saugoti tokius asmens duomenis kaip Jūsų interneto naršyklės tipas, IP adresas, lankymosi laikas ir naršymo istorija, įskaitant peržiūrėtus puslapius, paspaudimus, perėjimus ir kitus veiksmus. Slapukai gali saugoti informaciją apie lankytojo pasirinkimus ir nustatymus, tokius kaip kalba, šriftai, skiriamasis ženklas ir pan. Kai kurie slapukai gali rinkti anoniminę demografinę informaciją, tokia kaip amžius, lytis, regionas, interesai, siekiant suprasti lankytojų auditoriją ir pritaikyti svetainės turinį bei reklamą.

Kokios yra pagrindinės slapukų rūšys?

Pagal naudojimo tikslus, slapukus galima suskirstyti į žemiau nurodytas kategorijas:

Būtinieji slapukai: Šie slapukai yra būtini norint užtikrinti tinkamą svetainės veikimą. Jie leidžia Jums naršyti svetainėje ir naudotis jos funkcijomis, pvz. prisijungimas prie naudotojo paskyros, prekių įdėjimas į krepšelį bei apmokėjimas už jas Bendrovės internetinėje parduotuvėje ir pan. Būtinieji slapukai nerenka jokių asmens duomenų.

Našumo slapukai: Šie slapukai, nors ir nėra būtini svetainės veikimui, tačiau žymiai pagerina jos veikimą ir funkcionalumą. Jie padeda įsiminti naudotojo duomenis, pvz., naudotojo vardą ir slaptažodį, kad būtų galima automatiškai prisijungti, bei išsaugotus pasirinkimus, pvz., naudotojo pasirinktą kalbą, regioną ir pan.

Analitiniai slapukai: Mes naudojame analitinius slapukus, kad suprastume, kaip lankytojai naudojasi mūsų svetaine, kaip jie sąveikauja su skirtingais puslapiais. Ši informacija padeda mums tobulinti svetainės veikimą ir pasiūlyti geresnę patirtį lankytojams.

Reklaminiai (rinkodaros) slapukai: Gali būti, kad mes arba trečiosios šalys naudojame reklaminius slapukus, kad galėtume rodyti Jums pritaikytą reklamą mūsų interneto svetainėje arba kitose interneto svetainėse. Tai padeda teikti Jums naudingus ir aktualius pasiūlymus.

Kokius slapukus mes naudojame?

Žemiau lentelėje pateikiame informaciją apie pagrindinius Bendrovės interneto svetainėje naudojamus slapukus.

Slapuko pavadinimas Slapuko tipas Saugojimo terminas Slapuko tikslas
_ga Analitinis 2 metai Atskirti lankytojus
_gid Analitinis 24 valandos Skaičiuoti ir stebėti puslapio peržiūras
_gcl_au Reklaminis/Analitinis 2 mėnesiai Saugoti ir stebėti konversijas
_fbp Reklaminis 3 mėnesiai Identifikuoti naršyklę reklamos ir svetainės analizės tikslais
_hjSessionUser_# Analitinis 1 metai Saugoti naudotojo unikalų ID
_hjSession_# Analitinis Iki sesijos pabaigos Renka statistinius duomenis apie lankytojų apsilankymus svetainėje, pavyzdžiui, apsilankymų skaičių, vidutinį svetainėje praleistą laiką ir peržiūrėtus puslapius
_hjAbsoluteSessionInProgress Analitinis Iki sesijos pabaigos Saugoti unikalius apsilankymus
_hjIncludedInSessionSample_# Analitinis 30 minučių po sesijos pabaigos Renka statistinius duomenis apie lankytojų apsilankymus svetainėje, pavyzdžiui, apsilankymų skaičių, vidutinį svetainėje praleistą laiką ir perskaitytus puslapius
omnisendSessionID Reklaminis 30 minučių po sesijos pabaigos Anoniminio kontakto arba kontakto sesijai identifikuoti
soundestID Reklaminis Iki sesijos pabaigos Šis slapukas naudojamas nustatyti, ar lankytojas jau lankėsi svetainėje anksčiau, ar jis yra naujas svetainės lankytojas
page-views Analitinis Iki sesijos pabaigos stebėti ir registruoti, kiek kartų naudotojas peržiūrėjo tam tikrą tinklalapį
PHPSESSID Našumo Iki sesijos pabaigos Visų puslapių funkcionavimas

 

Kaip valdyti slapukus?

Jūs galite valdyti arba ištrinti slapukus savo naršyklėje. Paprastai slapukų valdymo nustatymai randami naršyklės nustatymų arba parinkčių meniu. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų valdymą, galite pasinaudoti naršyklės pagalba arba aplankyti www.allaboutcookies.org svetainę.

Slapukų politikos pakeitimai

Kartais mes galime atnaujinti šią slapukų politiką, todėl prašome reguliariai apsilankyti šiame puslapyje, kad sužinotumėte apie bet kokius pakeitimus. Slapukų politikos pakeitimai įsigalios nuo jų paskelbimo svetainėje.

Jei turite klausimų apie mūsų slapukų politiką, prašome susisiekti su mumis žemiau nurodytais kontaktais:

Paštu: Ateities g. 15, LT-08303 Vilnius, Lietuva

Telefonu: +370 5 2712394

El. paštu: duomenuapsauga@mokivezi.lt

IX. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS UŽKLAUSŲ VALDYMO IR BENDROVĖS PARDUODAMŲ PREKIŲ IR TEIKIAMŲ PASLAUGŲ KOKYBĖS UŽTIKRINIMO BEI GERINIMO TIKSLAIS

Bendrovė Jūsų duomenis tvarko ir tais atvejais, kai su mumis susisiekiate elektroniniu paštu, pateikdami užklausą, teikdami klausimus, atsiliepimus ar siųsdami informaciją kontaktais, nurodytais mūsų interneto svetainėje ar socialiniuose tinkluose.

Nurodytais tikslais mes galime tvarkyti šiuos Jūsų asmens duomenis:

 • Identifikacinius asmens duomenis, tokius kaip vardas, pavardė;
 • Kontaktinius duomenis, tokius kaip el. pašto, gyvenamosios vietos adresai, telefono numeriai;
 • Duomenis, susijusius su juridiniais asmenimis, tokius kaip informacija apie asmenį, atstovaujantį klientui (juridiniam asmeniui), šio asmens užimamos pareigos;
 • Duomenis, renkamus ryšio ir kitomis techninėmis priemonėmis, tokius kaip IP adresas, informacija, gauta el. paštu, pranešimais ir kitomis ryšio priemonėmis, įskaitant socialinius tinklus.

Bendrovė Jūsų duomenis šiais atvejais tvarko siekdama administruoti užklausas ir skundus, užtikrinti savo parduodamų prekių ir teikiamų paslaugų kokybę, saugodama ir gindama savo teises ir teisėtus interesus.

Bendrovė tvarko duomenis ne ilgiau nei reikia konkrečiam duomenų rinkimo tikslui pasiekti. Asmens duomenų saugojimo laikotarpis apibrėžiamas atsižvelgiant į Bendrovės teisėtą interesą arba teisės aktų reikalavimus.

X. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS BENDROVĖS VIDAUS ADMINISTRAVIMO IR TEISINIŲ REIKALAVIMŲ PATEIKIMO, ĮVYKDYMO IR GYNIMO TIKSLAIS

Bendrovės vidaus administravimo bei teisinių reikalavimų pateikimo, įvykdymo ir gynimo tikslais tvarko šiuos Jūsų asmens duomenis:

 • Identifikacinius asmens duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, gimimo data;
 • Kontaktinius duomenis, tokius kaip el. pašto, gyvenamosios vietos adresai, telefono numeriai;
 • Duomenis, susijusius su juridiniais asmenimis, tokius kaip informacija apie asmenį, atstovaujantį klientui (juridiniam asmeniui), šio asmens užimamos pareigos;
 • Finansinius duomenis, tokius kaip informacija apie asmens įsiskolinimus, banko sąskaitos numeris;
 • Duomenis, gaunamus ir (arba) sukuriamus vykdant teisės aktų reikalavimus, tokius kaip duomenys, gauti pagal teisėsaugos institucijų, notarų, mokesčių administratoriaus, teismų ir antstolių paklausimus;
 • Duomenis, susijusius su paslaugų teikimu ar prekių pardavimu, tokius kaip duomenys apie sutarčių vykdymą arba nevykdymą, galiojančias arba baigusias galioti sutartis, duomenys apie sutarties sąlygas, prekių įsigijimo data;
 • Duomenis, renkamus ryšio ir kitomis techninėmis priemonėmis, tokius kaip IP adresas, informacija, gauta el. paštu, pranešimais ir kitomis ryšio priemonėmis, įskaitant socialinius tinklus.

Bendrovė aukščiau nurodytus asmens duomenis tvarko esant bent vienam iš šių pagrindų:

 • Bendrovei siekiant įvykdyti sutartį;
 • Vykdant Bendrovei nustatytas teisines prievoles;
 • Esant Bendrovės teisėtiems interesams.

Asmens duomenų saugojimo laikotarpis apibrėžiamas atsižvelgiant į Bendrovės teisėtą interesą arba teisės aktų reikalavimus (pvz., reglamentuojančius apskaitos, archyvavimo reikalavimus, ieškinio senaties terminą ir kt.).

XI. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS DARBUOTOJŲ ATRANKOS TIKSLU

Bendrovės interneto svetainėje (https://mokivezi.lt/karjera-ir-darbo-pasiulymai/), taip pat Bendrovės elektroninio pašto adresais, darbo paieškos tinklalapiuose arba per įdarbinimo paslaugas teikiančias įmones galite pateikti mums savo duomenis, norėdami prisijungti prie mūsų komandos.

Darbuotojų atrankos tikslais tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis:

 • Identifikacinius asmens duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, gimimo data, amžius;
 • Kontaktinius duomenis, tokius kaip el. pašto, gyvenamosios vietos adresai, telefono numeriai;
 • Profesinius duomenis, tokius kaip išsilavinimas, informacija apie kitas turimas kompetencijas, darbo stažas (patirtis), pareigybė, turimi leidimai (licencijos), mokymosi pažymėjimai (atestatai, diplomai), sertifikatai;
 • Duomenis apie kandidato į darbuotojus asmeninius pomėgius, tokius kaip kandidato savanoriškai gyvenimo aprašyme ir (ar) motyvaciniame laiške pateikta informacija;
 • Duomenis, renkamus ryšio ir kitomis techninėmis priemonėmis, tokius kaip informacija, gauta el. paštu, pranešimais ir kitomis ryšio priemonėmis, įskaitant socialinius tinklus.

Bendrovė Jūsų asmens duomenis nurodytu tikslu tvarkys Bendrovės teisėto intereso pagrindu ir (arba) Jūsų sutikimo pagrindu.

Pažymime, kad, siekdami įvertinti Jūsų kandidatūrą, rekomendacijų galime kreiptis į Jūsų nurodytus esamus darbdavius ir pasiteirauti informacijos apie Jūsų kvalifikaciją, profesinius gebėjimus ir dalykines savybes. Tokią informaciją galime rinkti tik gavę Jūsų atskirą sutikimą.

Atkreipiame dėmesį, kad kai Jūs atsiunčiate savo CV ar kitus asmeninius duomenis mūsų bendruoju elektroniniu paštu mums nepaskelbus atrankos, mes turime teisę tokius duomenis (kaip ir vykdomos atrankos atveju) saugoti ir naudoti vėlesnių atrankų tikslais iki 1 metų, o tais atvejais, kai yra gaunamas Jūsų atskiras sutikimas – 1 metus nuo sutikimo gavimo dienos. Davę tokį sutikimą, turite teisę bet kada jį atšaukti. Jei šia teise pasinaudosite, mes nedelsdami imsimės veiksmų, kad Jūsų asmens duomenis sunaikintume.

XII. ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS VYKDANT VAIZDO STEBĖJIMĄ

Siekdami užtikrinti Bendrovės, mūsų darbuotojų, klientų ir kitų asmenų turto, sveikatos ir gyvybės apsaugą, mes savo parduotuvėse, biurų patalpose ir teritorijose vykdome vaizdo stebėjimą. Vaizdo stebėjimą vykdome Bendrovės teisėto intereso pagrindu.

Mūsų vaizdo stebėjimo sistemos nenaudoja veido atpažinimo ir (ar) analizės technologijų, jomis užfiksuoti vaizdo duomenys nėra grupuojami ar profiliuojami pagal konkretų duomenų subjektą (asmenį).

Apie vykdomą vaizdo stebėjimą lankytojai informuojami informaciniais ženklais su vaizdo kameros simboliu ir duomenų valdytojo rekvizitais, kurie pateikiami prieš patenkant į stebimą teritoriją ir (ar) patalpą. Į vaizdo kamerų stebėjimo lauką nepatenka patalpos, kuriose lankytojai tikisi absoliučios asmens duomenų apsaugos, pavyzdžiui, tualeto kambariai.

Vaizdo stebėjimo metu surinkti vaizdo duomenys saugomi iki 120 kalendorinių dienų nuo užfiksavimo dienos arba ilgiau, jeigu tai yra būtina (pavyzdžiui, atliekant tyrimą).

XIII. ASMENS DUOMENŲ TVARKYTOJAI IR DUOMENŲ GAVĖJAI

Jūsų asmens duomenų tvarkymui mes galime pasitelkti duomenų tvarkytojus, tokius kaip duomenų centrų paslaugas teikiančias įmones, naršymo internete ar veiklos internete analizę atliekančias įmones, reklamos, rinkodaros paslaugas teikiančias įmones, programinę įrangą kuriančias, teikiančias, palaikančias ir vystančias įmones, informacinių technologijų infrastruktūros paslaugas teikiančias įmones, ryšio paslaugas teikiančias įmones, saugos bendroves ir kt.

Pažymime, kad šiems duomenų tvarkytojams Jūsų asmens duomenys yra atskleidžiami tik tiek, kiek tai yra būtina jų paslaugoms teikti. Mūsų pasitelkti duomenų tvarkytojai gali tvarkyti Jūsų asmens duomenis tik pagal mūsų nurodymus. Be to, jie privalo užtikrinti Jūsų duomenų saugumą pagal galiojančius teisės aktus ir su mumis sudarytus rašytinius susitarimus.

Duomenys taip pat gali būti pateikiami kompetentingoms valdžios arba teisėsaugoms įstaigoms, pvz., policijai arba priežiūros institucijoms, tačiau tik joms pareikalavus ir tik tada, kai reikalaujama pagal galiojančius teisės aktus arba teisės aktų numatytais atvejais ir tvarka, siekiant užtikrinti mūsų teises, mūsų pirkėjų, darbuotojų ir išteklių saugumą, pareikšti, teikti ir ginti teisinius reikalavimus.

Informuojame, kad tam tikri Jūsų apsilankymo svetinėje duomenys (IP adresas, slapukai, techninė Jūsų naudojamos naršyklės informacija, kita su naršyklės veikla ir naršymu svetainėje susijusi informacija) naršymo svetainėje statistikos, analizės ir susijusiais tikslais gali būti perduoti ar padaryti prieinamais tiek Europos ekonominėje erdvėje (EEE), tiek ir už jos ribų veikiantiems subjektams (pvz., mums naudojantis Google Analytics paslauga, toks subjektas yra Jungtinėse Amerikos Valstijose veikianti bendrovė). Ne EEE valstybėse asmens duomenims gali būti taikoma mažesnė apsauga nei EEE valstybėse, tačiau mes kruopščiai vertinsime sąlygas, kuriomis tokie Jūsų duomenys bus vėliau tvarkomi ir saugomi po perdavimo aukščiau minėtiems subjektams.

XIV. JŪSŲ TEISĖS

Savo asmens duomenų atžvilgiu Jūs turite šias teises:

 • susipažinti su Bendrovės tvarkomais Jūsų asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi;
 • tam tikrais atvejais prieštarauti duomenų tvarkymui;
 • tam tikrais atvejais reikalauti ištrinti asmens duomenis;
 • tam tikrais atvejais reikalauti perkelti asmens duomenis;
 • ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis;
 • reikalauti apriboti, išskyrus saugojimą, savo asmens duomenų tvarkymo veiksmus, kai duomenys tvarkomi nesilaikant teisės aktų reikalavimų.

Savo aukščiau nurodytas teises galite įgyvendinti, o taip pat skundus, prašymus ar pranešimus galite pateikti susisiekdami su mumis vienu iš šių būdų:

 • išsiųsdami mums el. laišką el. paštu duomenuapsauga@mokivezi.lt
 • pateikdami rašytinį prašymą UAB „MAKVEŽA“ adresu Ateities g. 15, LT-08303 Vilnius, Lietuva.

Bendrovė įsipareigoja atsakyti į Jūsų prašymą per 1 mėnesį nuo jo gavimo dienos. Šis terminas prireikus gali būti pratęstas dar 2 mėnesiams, atsižvelgiant į prašymų sudėtingumą ir skaičių.

Tais atvejais, kai manote, kad Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai ar yra pažeidžiamos Jūsų teisės, susijusios su duomenų tvarkymu, Jūs turite teisę pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

XV. KITA INFORMACIJA

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų interneto svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Bendrovės internetinėje svetainėje gali būti patalpinta trečiųjų šalių reklaminių skydelių, nuorodų į jų internetines svetaines ir paslaugas, kurių Bendrovė nekontroliuoja. Informuojame, kad Bendrovės neatsako už informacijos, kurią surinko trečiosios šalys, saugą ir privatumą. Todėl rekomenduojame kiekvienu atveju prieš lankantis šiose interneto svetainėse pasidomėti šių trečiųjų šalių skelbiamomis privatumo politikomis.