APŠVIETIMAS SKIRTINGOSE NAMŲ VIETOSE: KOKĮ RINKTIS? PATARIA SPECIALISTAI
APŠVIETIMAS SKIRTINGOSE NAMŲ VIETOSE: KOKĮ RINKTIS? PATARIA SPECIALISTAI
Ruduo, kaip ir žiema, vienas tamsiausių metų laikų. Į darbus išėjus dar su tamsa, grįžus – taip pat su ja, namuose norisi jaukumo, šilumos ir kuo daugiau šviesos. Juk taip malonu rudens vakarus leisti namuose atsipalaiduojant su šeima, gaminant ar skaitant mėgstamą knygą.
Skaityti daugiau
PINIGŲ MEDIS (ZAMIOKULKAS): PRIEŽIŪROS ABC
Dažnuose namuose greta pelargonijų, alavijo bei kitų kambarinių augalų garbingą vietą užima ir Pinigų medis (Zamiokulkas) – tai nuostabi kambarinė gėlė, išsiskirianti savo blizgiais žaliais lapais ir storu stiebu. Nors šis augalas nėra lepus, svarbu atkreipti dėmesį į svarbiausius jo auginimo niuansus: taip Zamiokulkas gali užaugti net iki 1,5 metrų aukščio!
11/d2/65cab0bda792e023245e898cf8f2.jpeg
Skaityti daugiau
RUDUO – GERAS METAS SODINTI ROŽES
Tiems, kas net ir rudeniui įsibėgėjus ieško, ką nuveikti gėlyne, kaip jį papuošti ir kokias gėlės sodinti, sufleruojame: be palankaus meto tulpių sodinimui, vėlyvas ruduo tinka ir rožių sodinukams sodinti. Juos pasodinus spalio-lapkričio mėnesiais, rožių augimas prasidės jau anksti pavasarį.
9e/4a/7911bd63cd940dd27329a301f921.jpeg
Skaityti daugiau
JAS RASITE NAMŲ SPINTELĖJE: NATŪRALIOS PRIEMONĖS ŠVARAI PALAIKYTI
Mūsų kasdienybėje, ant virtuvės stalo ir apskritai buityje – vis daugiau dėmesio viskam, kas natūralu: pradedant nuo maisto produktų, baigiant namų švaros, priežiūros priemonėmis. Ar žinojote, kad daugelį buitinės chemijos produktų galite pakeisti sveikomis, organizmui, kvėpavimo takams nekenksmingomis alternatyvomis tiesiai iš jūsų virtuvės spintelės? Actas, soda, citrina ir daugelis kitų kiekvienuose namuose randamų produktų – ne ką prastesni kovoje su blogu kvapu, dulkėmis ir nešvarumais!
6d/98/770de258b94d9c06d3c729761550.jpeg
Skaityti daugiau
DERĖKIS IR GAUK NUOLAIDĄ
Apsipirkite MOKI VEŽI parduotuvėje už 50 € ar daugiau ir gaukite nuolaidą!   
7c/5a/5cf2a505de32bb809556868b6e1f.jpeg
Skaityti daugiau
TAISOME NAMO DAŽYMO KLAIDAS: PATARIMAI
Iš pažiūros namo išorės (ir vidaus) sienų dažymas – vienas lengviausių apdailos darbų, kurių dažnas imasi pats, užuot samdant specialistą. Taip, išdažyti sienas išties nereikia didelės patirties, tačiau svarbu atkreipti dėmesį į kelis esminius faktorius, kurių pagalba bus galima džiaugtis puikiu rezultatu, o ne dažų pūslelėmis ir nelygumais „pasipuošusiomis“ sienomis. O jei, visgi, po dažymo pastebėjote, kad klaidų neišvengta – štai MOKI-VEŽI specialistų patarimai, kaip jas ištaisyti.
07/06/616245429315698991a918c2ffd8.jpeg
Skaityti daugiau
KAD ORCHIDĖJOS ŽYDĖTŲ VISUS METUS: PATARIMAI
Ko gero, nesuklysime sakydami, kad nėra gėlių mylėtojo, kurio kolekcijoje nebūtų bent vienos orchidėjos. Ryškios, įspūdingais žiedais džiuginančios, šios gėlės – vienos perkamiausių MOKI-VEŽI parduotuvėse.
48/ca/2b08d07eda026c0c015f32b568f9.jpeg
Skaityti daugiau
7 IDĖJOS NEPAMIRŠTAMAM VAKARĖLIUI KIEME
Vasarą daugelį švenčių iš vidaus erdvių perkeliame į lauką. Taip turime dar vieną progą ne tik pabūti su bičiuliais, bet ir pasimėgauti puikiu oru. Jei svajojate surengti vakarėlį lauke ir ieškote tobulos lokacijos, toli nenukrypkite, kadangi puiki lokacija gali būti ir jūsų kiemas, tik reikia pasirūpinti keliomis dekoracijomis ir „voilà“! Šiandien su Jumis dalinamės net 7 idėjomis nepamirštama vakarėliui kieme, kurios maloniai nudžiugins kiekvieną svečią!
2f/c8/0436b687a0fdcc637993b963c77f.jpeg
Skaityti daugiau
6 DIY (PASIDARYK PATS) SODO PROJEKTAI IŠ STATYBINIŲ BLOKŲ. ĮGYVENDINAMA PER DIENĄ!
Po namo statybų ar atlikus generalinę tvarką garaže, galima rasti įvairiausių medžiagų, kurių vėliau tikriausiai nebeprireiks pagal paskirtį. Visgi, jei kažkur rasite užsilikusių statybinių blokų, juos tikrai galite prikelti antram gyvenimui ir susikonstruoti suoliuką, minkštasuolį, laužavietę, gėlių ar malkų laikiklį. Tereikia įjungti šiek tiek fantazijos, pasitelkti kūrybiškumą ir rasti keletą laisvų valandų susimeistrauti šioms kiemo dekoracijomis!
Skaityti daugiau
AMBICINGIEMS TAVO VIRTUVĖS ŠEDEVRAMS
Garsiausių virtuvės šefų įkvėpta AMBITION virtuvės indų ir aksesuarų kolekcija kiekvieną pavers profesionaliu šefu. Maisto indeliai SIMPLY, peiliai EXPERT bei virtuvės priedai KITCHEN PRO – žavi savo modernumu ir subtiliomis formomis, o tobulai suderintos spalvos puikiai derės kiekvienos virtuvės interjere. Išskirtinės kokybės maisto indeliai užtikrina padidintą atsparumą aukštai temperatūrai ir mechaniniams pažeidimams, puikiai tinka tiek užšaldymui, tiek kepimui. Peiliai ir virtuvės priedai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, ypač elegantiški ir patvarūs. AMBITION virtuvės indai bei įrankiai yra būtini kiekvienoje virtuvėje.
79/2e/41a3d403162e9a1060fbbd410b68.jpeg
Skaityti daugiau