7 IDĖJOS NEPAMIRŠTAMAM VAKARĖLIUI KIEME
Vasarą daugelį švenčių iš vidaus erdvių perkeliame į lauką. Taip turime dar vieną progą ne tik pabūti su bičiuliais, bet ir pasimėgauti puikiu oru. Jei svajojate surengti vakarėlį lauke ir ieškote tobulos lokacijos, toli nenukrypkite, kadangi puiki lokacija gali būti ir jūsų kiemas, tik reikia pasirūpinti keliomis dekoracijomis ir „voilà“! Šiandien su Jumis dalinamės net 7 idėjomis nepamirštama vakarėliui kieme, kurios maloniai nudžiugins kiekvieną svečią!
Skaityti daugiau
6 DIY (PASIDARYK PATS) SODO PROJEKTAI IŠ STATYBINIŲ BLOKŲ. ĮGYVENDINAMA PER DIENĄ!
Po namo statybų ar atlikus generalinę tvarką garaže, galima rasti įvairiausių medžiagų, kurių vėliau tikriausiai nebeprireiks pagal paskirtį. Visgi, jei kažkur rasite užsilikusių statybinių blokų, juos tikrai galite prikelti antram gyvenimui ir susikonstruoti suoliuką, minkštasuolį, laužavietę, gėlių ar malkų laikiklį. Tereikia įjungti šiek tiek fantazijos, pasitelkti kūrybiškumą ir rasti keletą laisvų valandų susimeistrauti šioms kiemo dekoracijomis!
Skaityti daugiau
AMBICINGIEMS TAVO VIRTUVĖS ŠEDEVRAMS
Garsiausių virtuvės šefų įkvėpta AMBITION virtuvės indų ir aksesuarų kolekcija kiekvieną pavers profesionaliu šefu. Maisto indeliai SIMPLY, peiliai EXPERT bei virtuvės priedai KITCHEN PRO – žavi savo modernumu ir subtiliomis formomis, o tobulai suderintos spalvos puikiai derės kiekvienos virtuvės interjere. Išskirtinės kokybės maisto indeliai užtikrina padidintą atsparumą aukštai temperatūrai ir mechaniniams pažeidimams, puikiai tinka tiek užšaldymui, tiek kepimui. Peiliai ir virtuvės priedai yra pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, ypač elegantiški ir patvarūs. AMBITION virtuvės indai bei įrankiai yra būtini kiekvienoje virtuvėje.
79/2e/41a3d403162e9a1060fbbd410b68.jpeg
Skaityti daugiau
Pilaitėje duris atvėrė įspūdingo dydžio MOKI VEŽI
Plėtrą tęsiantis lietuviško kapitalo statybos, remonto, apdailos bei sodo prekių prekybos tinklas „MOKI VEŽI“ atvėrė duris Pilaitėje. Įspūdinga, beveik 15-os tūkst. kv. metrų dydžio ir naujos koncepcijos parduotuvė „MOKI VEŽI“ lengvai pasiekiama ne tik sparčiai besikuriančių Pilaitės, Gilužio slėnio ar Zujūnų gyventojams bei pravažiuojantiems nuo Sudervės, bet ir Lazdynų, Karoliniškių ir Viršuliškių gyventojams. Tai 25-oji “MOKI VEŽI” parduotuvė Lietuvoje.
5b/d1/33092a1f1fe5c0541446104bf1a8.jpeg
Skaityti daugiau
DARBAI SODE, DARŽE IR GĖLYNUOSE: KOKIUS DARBUS SVARBU NUDIRBTI LIEPĄ?
Vasarai įpusėjus svarbu nepamiršti toliau puoselėti savo sodą bei pasirūpinti gėlynais.  Nors liepa yra ramybės ir susikaupimo metas ir jau po truputi ruošiamės sutikti spalvingą, turtingą ir rudens derlių, šį mėnesį taip pat jau galime džiaugtis ne viena daržo ir sodo gėrybe. Visgi, svarbu nepamiršti nusidirbti svarbiausius darbus, kurie užtikrins gausų derlių ir gerą augalų būklę kitąmet. MOKI-VEŽI specialistai dalinasi svarbiausiais liepos darbais sode, darže ir gėlynuose. Skaitome ir kimbame į darbus!
47/29/1b65fa63200b2d9f3b638af637d8.jpeg
Skaityti daugiau
RUOŠIAMĖS IŠKYLAI: KĄ SVARBU ŽINOTI?
Turbūt daugelis sutiks, kad sėkmingos iškylos garantas yra oras, tačiau svarbu nepamiršti pasirūpinti ir iškylai svarbiais reikmenimis bei užkandžiais. Žinoma, gera kompanija taip pat būtina. Pasiruošimas iškylai tikrai neturėtų pareikalauti daug energijos,  svarbiausia apgalvoti kokio pobūdžio iškylą norite turėti ir pasinaudoti keliais lengvais pasitarimais.
db/c9/6d5ed408cc55c4a0690fad6e9053.jpeg
Skaityti daugiau
GRILIS: KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ?
Grilis arba kitaip žinoma kaip kepsninė – vienas svarbiausių šiltojo sezono akcentų, be kurio sunkiai įsivaizduojami artimiausių bičiulių susibūrimai po atvirumo dangumi. Juk ant laužo keptas maistas yra daug gardesnis lyginant su maistu gamintu namuose. Šiuo metu rinkoje tikrai yra didelis pasirinkimas anglinių, dujinių ir malkinių lauko grilių, tad išsirinkti tinkamiausią tikrai nėra lengva kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Į klausimus tokius kaip, ką svarbu žinoti renkantis naują grilį bei kuo kiekvienas jų ypatingas, atsako MOKI-VEŽI specialistai šiame blogo įraše.
5a/5f/b474a6617efb5f05f9893f980b88.jpeg
Skaityti daugiau
DAŽOME MEDINĘ TVORĄ: REKOMENDACIJOS
Daugelis turinys kiemą svajoja apie puikiai atrodančią medinę tvorą, pabrėžiančią namui priklausančią teritoriją ir apsaugančia nuo pašalinių žvilgsnių ir apsilankymų. Visgi, kad tvora atrodytų puikiai ne vienerius metus, ja reikia tinkamai rūpintis ir saugoti. MOKI-VEŽI specialistai dalinasi tvoros dažymo rekomendacijomis, kurios padės pasiruošti darbui, pasirinkti tinkamus įrankius ir dažymo patarimais, kurie padės užtikrinti tvoros ilgaamžiškumą.
50/c3/2b199fe1ccbf3d9dd54ac7236620.jpeg
Skaityti daugiau
LAUKO BALDAI: KAIP IŠSIRINKTI TINKAMUS IR JUOS PRIŽIŪRĖTI?
Pagaliau išaušo tas metų laikas, kai galime mėgautis saule ir šiluma lauke. Vis daugiau laiko praleidžiame balkone, terasoje ar tiesiog kieme, patogiai įsitaisę patogiuose krėsluose ar gultuose, o vietoj pietų prie virtuvės stalo, mieliau renkamės pietus gryname ore. Renkantis lauko baldus vienas svarbiausių kriterijų yra patogumas, todėl šiuo metu vis daugiau terasų, balkonų ar vidaus kiemų apstatome minkštais baldai, kilimais ir atspariais oro pokyčiams žibintams, taip sujungiant ribą tarp lauko ir vidaus. Šiame MOKI-VEŽI blogo įraše aptarsime įvairius lauko baldus, jų ypatumus ir priežiūrą.
09/36/1ccda3f1cd2f3e798f66a99cdd77.jpeg
Skaityti daugiau
SKIRTINGŲ TRINKELIŲ - SKIRTINGOS SAVYBĖS: KAIP IŠSIRINKTI?
Graži, tvarkinga ir tvirta kiemo danga, be abejonės, kiemui tikrai suteikia estetikos ir tvarkos. Kai pradedame galvoti apie kiemo takų įsirengimą ir dangą, dažniausiai pagalvojama būtent apie trinkeles. Visgi, pirmiausia reikia įvertinti savo poreikius ir galimybes, tad šiuo MOKI-VEŽI blogo įrašu norime pagelbėti ir pasidalinti, ką svarbu žinoti apie skirtingų trinkelių savybes.
2f/c8/ed5843d94742795531848314f53d.jpeg
Skaityti daugiau