Lizingas

Prekybos centruose MOKI VEŽI ir mokivezi.lt prekes galite pirkti išsimokėtinai. Tai patogus ir greitas būdas įsigyti reikiamą prekę ar VISĄ PIRKINIŲ KREPŠELĮ išsimokėtinai.

Apsipirkdami MOKI VEŽI parduotuvėse išsirinkite norimus pirkinius, sudarykite lizingo sutartį parduotuvės Informacijos centre ar atsiskaitymo internetu metu ir pirkiniais galite pradėti naudotis iš karto. Už įsigytus pirkinius lizingo bendrovei grąžinsite pinigus dalimis sutartą laikotarpį mokėdami nustatyto dydžio periodines įmokas.

Prekes galite įsigyti išsimokėtinai naudodamiesi:

1. Klix lizingu

Mokėjimo Klix lizingu paslauga teikiama TIK apsiperkant internetu.

Apsiperkant internetu Klix lizingo paslauga galite pasinaudoti, jei Jūsų krepšelio dydis yra ne mažesnis nei 70 eurų.

Klix Mokėjimas dalimis“ suteikia galimybę el. parduotuvės ir fizinės parduotuvės pirkėjams pirkti su paskola ir grąžinti dalimis. „Klix“ – tai techninis sprendimas, kurį naudojant galite greitai ir saugiai apsipirkti internetu. Daugiau informacijos apie „Klix“ techninį sprendimą galite rasti čia.

Pirkdami ir pasirinkdami „Klix Mokėjimas dalimis“, turėsite galimybę gauti „Klix“ partnerių – kredito davėjų – pasiūlymus, palyginti juos ir išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą bei nuotoliniu būdu pasirašyti paskolos sutartį. mokivezi.lt el. parduotuvėje galite gauti „KLIX Standard“ paskolos pasiūlymą.

„KLIX Standard“

Tai atidėto atsiskaitymo būdas, kuriuo galite pasinaudoti pasirinkę „Klix“ partnerių pateiktą paskolos pasiūlymą, kuris taikomas visoms krepšelyje esančioms prekėms, kai pirkinių kainos suma yra ne mažiau kaip 70 EUR ir ne daugiau nei 15000 EUR. Rinkadamiesi šį mokėjimo būdą, paskolą, gautą pirkiniams įsigyti, galite grąžinti per paskolos davėjų pasiūlytą ir jūsų pasirinktą laikotarpį  (iki 36 mėnesių) mokėdami palūkanas. Taigi, tai galimybė naudotis lankstesniais grąžinimo terminais ir mokėjimus išsidėstyti pagal savo galimybes.

Tipinis pavyzdys:

Jeigu paskola grąžinama per 12 mėn., mokėti šiandien: 0,00 EUR, paskolos suma: 500 EUR, mėnesio įmoka: 46,32 EUR, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN): 21,93%, metinė palūkanų norma: 20%, bendra grąžintina suma: 668,88 EUR.

Vartojimo kredito davėjai, kurie teikia paskolos pasiūlymus naudodamiesi „Klix“ techniniu sprendimu:

- AS „Citadele Banka” Lietuvos filialas;

- UAB „Finansų bitė”.

Apie tai, kuris kredito davėjas teikia pasiūlymą, jums bus nurodyta prie kiekvieno per „Klix“ sprendimą jums pateikto pasiūlymo.

KAS GALI PIRKTI PREKES UŽ PASKOLĄ?

 • Bet kuris nuolatinis Lietuvos gyventojas.
 • Paskolos gavėjas turi turėti nuolatines oficialias mėnesines pajamas.
 • Paskolos gavėjo amžius: 18 metų ir daugiau.
 • Paskolos suma: nuo 70 iki 15 000 EUR.
 • Paskolos terminas: nuo 1 iki 36 mėnesių.
 • Pradinis įnašas nuo 0 %*

Norint gauti paskolos pasiūlymą reikia turėti kvalifikuotą Smart-ID, Mobile-ID arba „Citadele“ internetinę bankininkystę ar mobiliąją programėlę.

Kad pirkiniai būtų atsakingi, vienas asmuo per 30 dienų naudodamas „Klix Mokėjimas dalimis“ gali pasiskolinti iki 15 000 Eur.

Informuojame, kad netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas daro įtaką jūsų kredito istorijai ir ateityje sumažins skolinimosi galimybes ir/arba skolinimasis taps brangesnis. Tinkamai nevykdant finansinių įsipareigojimų sutartis gali būti nutraukta ir pradėtas priverstinis išieškojimas.

Naudojimo instrukcija prieinama čia.

2. SB lizingu

Mokėjimo SB lizingu paslauga teikiama visose MOKI VEŽI parduotuvėse.

Apsiperkant internetu SB lizingo paslauga galite pasinaudoti, jei Jūsų krepšelio dydis yra ne mažesnis nei 70 eurų.

Ypač patogiai ir greitai įsigyti norimas prekes iki 20 000 Eur galite išsimokėtinai su "SB lizingu":

 1. Išsirinkite savo norimas prekes;
 2. "Atsiskaitymo" langelyje pasirinkite mokėjimo būdą "SB lizingu";
 3. Būsite nukreiptas į „SB lizingo“ svetainę, kurioje užpildysite paraišką pateikdami savo asmens duomenis;
 4. Gavus teigiamą kredito vertinimą SB lizingas paruoš Jums sutartį;
 5. Kilus klausimams dėl sutarties sudarymo visada galite kreiptis tel. nr. +370 700 55570 arba el. paštu kreditas@sbl.lt.

Išsamesnės informacijos apie paslaugą ir jos įkainius teiraukitės prekybos centruose arba sblizingas.lt/…imoketinai/kredito-gavimas

* Remiantis vartojimo kredito įstatymu, vartojimo kredito sutartys negali būti sudaromos nuo 22:00 iki 7:00 val. Vartojimo kredito sutartis negali būti sudaroma su jaunesniu kaip 18 metų asmeniu.