Teikiamos paslaugos

Moki-veži parduotuvėse teikiamos paslaugos:

 

 • DEKORATYVINIO TINKO MAIŠYMAS

Mūsų parduotuvėse galite išsirinkti Jums patinkantį dekoratyvinį tinką, jo spalvą, o patyrę specialistai jį nemokamai sumaišys vietoje arba priims Jūsų užsakymą ir reikiamas tinkas bus atvežtas greitu metu. Dėl šios paslaugos prašome kreiptis į parduotuvės konsultantus.

 • DAŽŲ MAIŠYMAS

Mūsų parduotuvėse galėsite išsirinkti Jums patinkančius dažus, spalvas, atspalvius, o patyrę specialistai juos nemokamai sumaišys. Dėl šios paslaugos prašome kreiptis į dažų skyriaus konsultantus.

 • PREKIŲ TRANSPORTAVIMO PASLAUGOS

Pristatome mūsų parduotuvėse pirktas prekes Jūsų nurodytu adresu. Dėl kainos ir platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • KONSULTACIJOS APIE MEDŽIAGŲ PANAUDOJIMĄ

Mūsų parduotuvių darbuotojai pakonsultuos Jus  rūpimais klausimais apie medžiagų panaudojimą, išeigą ir padės apskaičiuoti reikiamą medžiagų kiekį pagal Jūsų reikalavimus.

 • MEDŽIAGŲ POREIKIO APSKAIČIAVIMAS

Mūsų parduotuvių darbuotojai padės Jums apskaičiuoti reikiamų medžiagų kiekį pagal Jūsų reikalavimus. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • PREKIŲ PAKROVIMAS

Mūsų parduotuvėse įsigijus prekių, kurias reikia atsiimti sandėlyje, mūsų sandėlio darbuotojai nemokamai padės jas sukrauti į Jūsų pasirinktą transporto priemonę. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • DAIKTŲ SAUGYKLA KLIENTAMS

Kiekvienoje mūsų parduotuvėje atvykdami apsipirkti  savo smulkesnius daiktus galite palikti parduotuvės daiktų saugykloje. Parduotuvės administracija už daiktų saugumą neatsako.

 • PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

Mūsų parduotuvėse galite įsigyti prekių išsimokėtinai. Tai galima padaryti pasinaudojus UAB „SB lizingas“ paslaugomis. Konsultantai padės išsirinkti Jums reikiamas prekes ir parduotuvės informacijos skyriuje sudarys sutartį tarp Jūsų ir lizingo įmonės. Sudarant lizingo sutartį reikia turėti tik galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • PREKIŲ SANDĖLIAVIMO PASLAUGA

Mūsų parduotuvėse galite palikti saugoti mūsų parduotuvėse įsigytas prekes nemokamai iki dviejų dienų. Ilgesnis laikotarpis yra apmokestinamas 0,5 % nuo sandėliuojamų prekių sumos už dieną, ne mažiau nei už 2,9 € / d. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • PREKIŲ SURINKIMAS

Teikiame prekių surinkimo paslaugas. Ši paslauga taikoma tokioms prekėms, kaip dviračiai, karučiai, spintelės ir pan. Šios paslaugos kaina 4,35 €. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • LEMPUČIŲ, SENOS BUITINĖS TECHNIKOS SURINKIMAS

Rūpinamės švaria aplinka ir gamtosauga, todėl mūsų parduotuvėse utilizacijai galite priduoti lemputes, seną buitinę techniką ir baterijas. Baterijas galima sudėti į tam skirtas dėžes, kurias rasite parduotuvės viduje prie įėjimo, o dėl buitinės technikos pridavimo prašome kreiptis į parduotuvės informacijos centrą.

 • DUJŲ BALIONŲ PARDAVIMAS / KEITIMAS

Mūsų parduotuvėse galite įsigyti pripildytų dujų balionų ir (arba) pakeisti pasibaigusius. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus. Tai galite padaryti parduotuvėse: Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Biržuose, Raseiniuose, Kėdainiuose, Jonavoje, Rokiškyje, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje, Tauragėje, Druskininkuose, Klaipėdoje ir Telšiuose.

 • PREKIŲ UŽSAKYMAS IŠ KATALOGŲ

Mūsų parduotuvėse galite užsisakyti iš prekių katalogų, pagal pateiktus pavyzdžius. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • ĮRANKIŲ NUOMA

Sugedo gręžtuvas ar pritrūkote specialių įrankių? Išsinuomokite! Teikiame plataus spektro įrankių nuomos paslaugas. Išsinuomoti galite: statybos a remonto įrankius ir įrangą, valymo įrangą, aplinkos priežiūros įrankius ir įrangą, pastolius ir lauko aptvėrimus (tvoras), keltuvus, kėlimo techniką, lengvųjų automobilių priekabas, perdangos statramsčius, kitą Jums reikiamą įrangą. Tai galite padaryti parduotuvėje Kauno r., Narsiečių k., Vytauto g. 183.

 • PADANGŲ SURINKIMAS

Visiems "Moki-veži" klientams, įsigijusiems padangas mūsų parduotuvėje, priimame ir tvarkome naudotas įvairių dydžių padangas (atliekų kodas 16 01 03): lengvųjų automobilių, krovininių automobilių, ūkio technikos, sunkiasvorės technikos. Tai galite padaryti parduotuvėse:  Pergalės g. 36 Vilnius ir Kauno r., Narsiečių k., Vytauto g. 183.