Teikiamos paslaugos

Moki-veži parduotuvėse teikiamos paslaugos:

 

 • DEKORATYVINIO TINKO MAIŠYMAS

Mūsų parduotuvėse galite išsirinkti Jums patinkantį dekoratyvinį tinką, jo spalvą, o patyrę specialistai jį nemokamai sumaišys vietoje arba priims Jūsų užsakymą ir reikiamas tinkas bus atvežtas greitu metu. Dėl šios paslaugos prašome kreiptis į parduotuvės konsultantus.

 • DAŽŲ MAIŠYMAS

Mūsų parduotuvėse galėsite išsirinkti Jums patinkančius dažus, spalvas, atspalvius, o patyrę specialistai juos nemokamai sumaišys. Dėl šios paslaugos prašome kreiptis į dažų skyriaus konsultantus.

 • PREKIŲ TRANSPORTAVIMO PASLAUGOS

Pristatome mūsų parduotuvėse pirktas prekes Jūsų nurodytu adresu. Dėl kainos ir platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • KONSULTACIJOS APIE MEDŽIAGŲ PANAUDOJIMĄ

Mūsų parduotuvių darbuotojai pakonsultuos Jus  rūpimais klausimais apie medžiagų panaudojimą, išeigą ir padės apskaičiuoti reikiamą medžiagų kiekį pagal Jūsų reikalavimus.

 • MEDŽIAGŲ POREIKIO APSKAIČIAVIMAS

Mūsų parduotuvių darbuotojai padės Jums apskaičiuoti reikiamų medžiagų kiekį pagal Jūsų reikalavimus. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • PREKIŲ PAKROVIMAS

Mūsų parduotuvėse įsigijus prekių, kurias reikia atsiimti sandėlyje, mūsų sandėlio darbuotojai nemokamai padės jas sukrauti į Jūsų pasirinktą transporto priemonę. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • DAIKTŲ SAUGYKLA KLIENTAMS

Kiekvienoje mūsų parduotuvėje atvykdami apsipirkti  savo smulkesnius daiktus galite palikti parduotuvės daiktų saugykloje. Parduotuvės administracija už daiktų saugumą neatsako.

 • PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

Mūsų parduotuvėse galite įsigyti prekių išsimokėtinai. Tai galima padaryti pasinaudojus UAB „SB lizingas“ paslaugomis. Konsultantai padės išsirinkti Jums reikiamas prekes ir parduotuvės informacijos skyriuje sudarys sutartį tarp Jūsų ir lizingo įmonės. Sudarant lizingo sutartį reikia turėti tik galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • PREKIŲ SANDĖLIAVIMO PASLAUGA

Mūsų parduotuvėse galite palikti saugoti mūsų parduotuvėse įsigytas prekes nemokamai iki dviejų dienų. Ilgesnis laikotarpis yra apmokestinamas 0,5 % nuo sandėliuojamų prekių sumos už dieną, ne mažiau nei už 2,9 € / d. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • PREKIŲ SURINKIMAS

Teikiame prekių surinkimo paslaugas. Ši paslauga taikoma tokioms prekėms, kaip dviračiai, karučiai, spintelės ir pan. Šios paslaugos kaina 4,35 €. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • LEMPUČIŲ, SENOS BUITINĖS TECHNIKOS SURINKIMAS

Rūpinamės švaria aplinka ir gamtosauga, todėl mūsų parduotuvėse utilizacijai galite priduoti lemputes, seną buitinę techniką ir baterijas. Baterijas galima sudėti į tam skirtas dėžes, kurias rasite parduotuvės viduje prie įėjimo, o dėl buitinės technikos pridavimo prašome kreiptis į parduotuvės informacijos centrą.

 • DUJŲ BALIONŲ PARDAVIMAS / KEITIMAS

Mūsų parduotuvėse galite įsigyti pripildytų dujų balionų ir (arba) pakeisti pasibaigusius. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus. Tai galite padaryti parduotuvėse: Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Biržuose, Raseiniuose, Kėdainiuose, Jonavoje, Rokiškyje, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje, Tauragėje, Druskininkuose, Klaipėdoje ir Telšiuose.

 • PREKIŲ UŽSAKYMAS IŠ KATALOGŲ

Mūsų parduotuvėse galite užsisakyti iš prekių katalogų, pagal pateiktus pavyzdžius. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 • PADANGŲ SURINKIMAS

Visiems Moki-veži klientams, įsigijusiems padangas mūsų parduotuvėje, priimame ir tvarkome naudotas įvairių dydžių padangas (atliekų kodas 16 01 03): lengvųjų automobilių, krovininių automobilių, ūkio technikos, sunkiasvorės technikos. Tai galite padaryti parduotuvėse:  Pergalės g. 36 Vilnius ir Kauno r., Narsiečių k., Vytauto g. 183.

Moki-veži parduotuvėse teikiamos partnerių paslaugos:

 • ĮRANKIŲ NUOMA

Mūsų parduotuvėse galite pasinaudoti ir mūsų partnerių įrankių nuomos paslauga. Neradote jums reikiamų įrankių Moki-veži? Mūsų partneriai gali išnuomoti daugumą jums reikalingų įrankių už prieinamą kainą, specialistai taip pat pakonsultuos jus ir patars kokį įrankį geriau pasirinkti. Tai galite padaryti parduotuvėse: Pilkalnio g. 3, Vilnius, J. Basanavičiaus g. 6, Utena, Klaipėdos g. 170R, Panevėžys, Pergalės g. 36, Vilnius ir Vytauto g. 183, Narsiečių k. 

 • TRANSPORTAVIMO PASLAUGA

Prie daugumos "Moki-veži" parduotuvių galite rasti CityBee krovininius autobusiukus, kuriuos galite išsinuomoti lengvai ir greitai per CityBee programėlę jūsų telefone. Autobusiukus rasite prie mūsų parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Pasitikrinti, ar yra laisvų automobilių, kuriuos galite pasiimti ar juos užsirezervuoti galite CityBee programėlėje. 

 • PAŠTOMATAI

Prie "Moki-veži" parduotuvių taip pat rasite mūsų partnerių paštomatus, kuriuose galite išsiųsti bei gauti siuntas. Paštomatus rasite prie šių mūsų parduotuvių: Raudondvario pl. 205, Kaunas (Udrop ir SmartPost), Novočebės k. 3, Kėdainiai (Omniva), Pramonės g. 7, Šiauliai (Omniva), Pergalės g. 36, Vilnius (Omniva), Vytauto g. 183, Narsiečių k. (LP Express ir SmartPost). 

.