Prekių pristatymas ir atsiėmimas

Prekių pristatymo būdai:

SAUGIAI IR BE KONTAKTO ATSIIMKITE PREKES PASIRINKTOJE MOKI VEŽI PARDUOTUVĖJE nemokama!

Užsakymo metu pasirinkite, kurioje parduotuvėje atsiimsite užsakymą. Prekių atsiimti atvykite tik gave pranešimą el.paštu, kad Jūsų prekės jau paruoštos. Mokivezi.lt pateiktų užsakymų išdavimo vietą parduotuvėje rasite vadovaudamiesi aiškiai pateikta nuoroda parduotuvėje - Internetinių užsakymų prekių išdavimo vieta.

PREKIŲ PRISTATYMAS Į NAMUS AR KITĄ JUMS PATOGIĄ VIETĄ

Jei pasirinkote prekių pristatymą į namus, jos bus pristatytos ne vėliau kaip per 4 darbo dienas. Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra, galima pasirinkti tik pageidaujamą pristatymo laiko intervalą.

Svarbu! Kai kurioms prekėms taikomas nestandartinis pristatymo terminas.

Didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje) prekes pristatome darbo dienomis 8–22 val., kitur Lietuvoje 8–18 val.

 

Atsiimkite NEMOKAMAI tą pačią dieną!
Pateikite užsakymą www.mokivezi.lt darbo dienomis iki 13 val. ir paruoštą užsakymą atsiimkite TĄ PAČIĄ DIENĄ!

Paslauga teikiama:

VILNIUJE, Pilkalnio g.3, Pilaitė,  
KAUNE, Narsiečiai, Vytauto g.183; 
ŠIAULIUOSE, Pramonės g.7;
PANEVĖŽYJE, Klaipėdos g, 170R;
UTENOJE, J.Basanavičiaus g. 6;
MARIJAMPOLĖJE, Kauno g.160;
ALYTUJE, Santaikos 160B;
KĖDAINIUOSE, Novočėbės k. 3;
MAŽEIKIUOSE, Skuodo g. 41;

Pateikus užsakymą iki 13 val. DARBO DIENOMIS, jei prekė yra pasirinktoje parduotuvėje-atsiėmimo punkte.

Paslaugos teikimo sąlygos:

  • Galioja užsakymams, pateiktiems darbo dienomis iki 13 val. nurodytose parduotuvėse, jei tuo metu parduotuvėje yra pakankamas prekės likutis. Esamas prekės likutis parduotuvėse nurodomas prekės puslapyje.
  • Jei internetinėje parduotuvėje www.mokivezi.lt užsakytos prekės šiuo metu Jums patogiausioje MOKI VEŽI nėra, užsakymą galėsite atsiimti per 1-4 darbo dienas bet kurioje kitoje MOKI VEŽI parduotuvėje, rinktis pristatymą į namus ar išsirinkti kitą panašią prekę, kurios likutis norimoje atsiimti MOKI VEŽI parduotuvėje yra pakankamas.

Svarbu! Apie paruoštą prekę atsiėmimui Jus visada informuosime elektroniniu paštu arba skambučiu. Atvykite atsiimti užsakymo tik gavę šį pranešimą.