Lojalumo programa „MEISTRUI” ir „NAUJIEMS NAMAMS”

TAPKITE „MOKI VEŽI" LOJALUMO PROGRAMOS NARIU IR SUTAUPYKITE! 

Atvykite į bet kurią „MOKI VEŽI" parduotuvę arba užpildykite anketą internetu ir tapkite lojalumo programos „MEISTRAMS" arba „NAUJIEMS NAMAMS" nariu. 

Lojalumo korteles galima įsigyti visose „MOKI VEŽI“ parduotuvėse užpildžius anketą ir sumokėjus simbolinį 0,01 Eur mokestį.  Išduota Lojalumo kortelė bus aktyvuota per 2 darbo dienas.

Lojalumo kortelė taip pat galioja ir mūsų interneto parduotuvėje, tereikia prieš patvirtinant užsakymą, Nuolaidų kortelės skiltyje įrašyti paskutiniu 5 Lojalumo kortelės skaičius. 

IŠSIRINKITE KORTELĘ:

Kortelė skirta individualiems pirkėjams, užsiimantiems namų statybos ir remonto darbais

Kortelė skirta naujakuriams ar gyventojams besistatantiems, remontuojantiems ar atnaujinantiems savo namus

TURĖDAMI LOJALUMO KORTELĘ „MEISTRAMS" ARBA „NAUJIEMS NAMAMS" JŪS:

  • Sutaupysite kasdien! Nes galėsite naudotis ne tik įprastomis akcijomis, kuomet prekėms taikoma net iki 40% nuolaida, tačiau ir specialia, net iki 15% dydžio nuolaida reguliarioms prekių kainoms.
  • Kortelė „MEISTRAMS" ar „NAUJIEMS NAMAMS" Jums suteiks nuolaidą apsiperkant įprastose „MOKI VEŽI" kasose, „Didmeninės prekybos" skyriuje,  „Lauko prekybos" kasose ir MOKI VEŽI interneto parduotuvėje. 
  • Jums priskirsime Asmeninį vadybininką, į kurį galėsite kreiptis įvairiais konsultaciniais ar prekių užsakymo klausimais.
  • Jums pageidaujant, prekes užsisakyti galėsite ne tik atvykę į parduotuvę, tačiau ir tiesiog telefonu ar elektroniniu paštu susisiekus su Asmeniniu vadybininku.
  • Jums pageidaujant, užsakysime prekes iš katalogų.
  • Asmeniškai Jus informuosime apie atrinktą užsakymą ir jo pristatymą į Jūsų nurodytą vietą (jei užsakyta pristatymo paslauga).
  • Galėsite naudotis rezervuotomis parkavimo vietomis „Didmeninės prekybos" klientams bei atskiru įėjimas į „MOKI VEŽI“ „Didmeninės“ prekybos vietas didžiose „MOKI VEŽI“ parduotuvėse.

Susipažinkite su išsamiomis Lojalumo programos taisyklėmis čia.

UŽPILDYKITE ANKETĄ

INTERNETU arba Jums artimiausios MOKI VEŽI parduotuvės „Didmeninės prekybos" skyriuje jau dabar! Užpildžius anketą internetu, registracijos patvirtinimui ir lojalumo programos aktyvinimui su Jumis formoje nurodytu telefono numeriu susisieks mūsų vadybininkas.

ĮVESKITE SAVO DUOMENIS

*
*
+370
*
*
*

MOKI VEŽI Lojalumo programoje gali dalyvauti ne jaunesni nei 18 metų asmenys.

*Jūsų sutikimas mums reikalingas, kad galėtume teikti mūsų lojalumo programos nuolaidų, akcijų, išpardavimų informaciją, kviestume Jus dalyvauit žaidimuose bei laimėti prizų, teirautis Jūsų nuomonės apie teikiamas paslaugas bei produktus. Jei sutikimo nepažymėsite, pasiūlymai ir informacija Jums nebus teikiama.

*