kategorija: Video pamokos
KAD VIRTUVĖJE BŪTŲ TVARKA: DAIKTŲ ORGANIZAVIMO IDĖJOS (VIDEO)
Daiktai virtuvėje neberanda savo vietos? Ko gero, daugeliui šeimininkių pažįstamas jausmas. Dalinamės tobulais ir ypač praverčiančiais patarimais, kaip lengvai bei be didelių pastangų organizuoti daiktus tiek virtuvėje, tiek ir kituose kambariuose. Ir kur mes buvome anksčiau? :)
Skaityti daugiau
6 „PASIDARYK PATS“ PROJEKTAI ŠIAM SAVAITGALIUI: VIDEO
Namams papuošti ir jaukumo suteikti nereikia daug išlaidų. Baldus lengvai atnaujinsite, o būstą puikiais aksesuarais papuošite turėdami šiek tiek kantrybės ir... kruopštumo :) Nuo naujo įvaizdžio kavos staliukui iki dekoratyvinių šviestuvų – dalinamės tobulų ir lengvai įgyvendinamų „PASIDARYK PATS“ projektų VIDEO instrukcija.
Skaityti daugiau
7 IDĖJOS JŪSŲ SODUI (VIDEO)
Pavasaris įsibėgėja – metas pagalvoti apie savo sodą! Dalinamės VIDEO instrukcija, kurioje – 7 lengvi ir labai praktiški PASIDARYK PATS projektai jūsų sodui: 7 Unique Ways To Spruce Up Your YardSpruce up your backyard with these 7 unique tipsPosted by Nifty on Sunday, 4 November 2018
Skaityti daugiau
MOKI–VEŽI | Kaip sėti paprikas?
Agronomės patarimai, norintiems auginti pomidorus ar agurkus.  
Skaityti daugiau
MOKI–VEŽI | Kaip sėti pomidorus ar agurkus?
Agronomės patarimai, norintiems auginti pomidorus ar agurkus.
Skaityti daugiau
MOKI–VEŽI | Kaip sėti kopūstus?
Agronomės patarimai, norintiems auginti kopūstus.
Skaityti daugiau
PENOSIL EKSPERTŲ PATARIMAI: Kaip sandarinti langus putomis. Sandarinimo putos Penosil EasyPRO Window & Door.
Ar žinote kokias putas pasirinkti sandarinant vitrininį langą, kad jis atitiktų A klasės energetinės klasės reikalavimus. Sandarinant langus A klasės lygiu svarbu, kad putos neiškreiptų lango rėmo konstrukcijos. Jos taip pat turi būti elastingos, gerai izoliuoti šilumą ir garsą. Penosil Langų ir durų sandarinimo putos yra A klasės sandarinimo sistemos dalis. Jums taip pat prireiks ir langų sandarinimo juostos, apie kurią papasakosiu kitame filmuke. Pradėkime darbą. Užsukite pistoletą ant putų balionėlio. Gerai sukratykite mažiausiai 20 kartų. Vandeniu būtinai sudrėkinkite paviršius. Purkškite putas eglutės būdu. Plačius tarpus putomis užpurškite per du kartus. Putomis išteptus paviršius ir pistoletą valykite Penosil Foam Cleaner. Jau po pusvalandžio putas galima pjauti. Šios putos tinka ne tik langų, bet ir vidinių durų sandarinimui. Dar viena išskirtinė putų savybė yra jų elastingumas. Konstrukcijoms judant, kartu juda ir putos. Paprastos putos nėra elastingos, judant konstrukcijoms, jos plyšta ir praleidžia šaltį. Putos turi mikro korio struktūrą ir todėl pasižymi ypač geromis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis.
Skaityti daugiau
PENOSIL EKSPERTŲ PATARIMAI: Kaip užsandarinti vitrininio lango apačią iš vidaus ir iš lauko.
Skaityti daugiau
TVARKOME NAMUS: 11 IDĖJŲ, KAD NAMAI KVEPĖTŲ ŠVARA (VIDEO)
Praūžus Kalėdoms bei Naujiesiems metams namų ruošos darbai niekur nepabėgo. Dalinamės video instrukcija, kaip greitai ir efektyviai net ir po didžiausių švenčių sutvarkyti namus, kad šie kvepėtų švara.
Skaityti daugiau
SODAS VIRTUVĖJE: VIDEO INSTRUKCIJA
Nuosavo sodo nėra, o šviežių, savo užaugintų vaisių ar daržovių norisi? Likučių neišmeskite – vos per kelias savaites ir labai paprastai užsiauginkite bei mėgaukitės salotomis, prieskoninėmis žolelėmis, avokadu, salieru, pomidorais ir dar daugiau. Viskas daug paprasčiau nei atrodo! Išsami instrukcija – video reportaže (šaltinis NIFTY Facebook):
Skaityti daugiau