Mėnesis: balandis 2016
KAI GĖLIŲ DAUGIAU NEI VAZONŲ: PAVASARIŠKOS IDĖJOS PUOŠIANTIEMS NAMUS
Pavasarį pražysta ne tik sodai. Gėlėmis puošti ir šiltą nuotaiką sukurti norisi ir namuose. Dalinamės idėjomis, kaip jomis puošti namus, jei vazų pritrūko ar tiesiog norisi įdomesnio sprendimo.
Skaityti daugiau
LAUŽAVIETĖS: IDĖJOS ĮSIRENGINĖJANTIEMS SAVO KIEME
Laužavietė nuosavame kieme – ne tik gražus, bet ir labai praktiškas sprendimas, todėl, jei tik turite tokią galimybę, labai rekomenduojame ją įsirengti. Juolab, kad yra galybė būdų, nereikalaujančių daug pastangų ar išlaidų. Keletas idėjų, kuriomis sužavėjome ir norime su jumis pasidalinti – šiame blogo įraše.
Skaityti daugiau
PRAKTIŠKA NAMŲ INTERJERO PUOŠMENA: SIENŲ LIPDUKAI
Progų atsinaujinti namus – nesuskaičiuojama galybė! Su pavasariu, su saule, su naujo šeimos nario atsiradimu ar tiesiog aplankius įkvėpimui. Kai biudžete tam išlaidų nenumatyta, o ir pokyčių norisi tik minimalių, bet jaukių, siūlome išbandyti sienų lipdukus. Pastarieji ne tik lengvai derinami kiekviename interjere, bet atlieka praktinę funkciją slepiant vaikų, augintinių išdaigas ar nusidėvėjimus.
Skaityti daugiau
PUOŠIAME KIEMO APLINKĄ: SODAS, PRIEANGIS, TAKAI
Pavasaris nuostabus tuo, kad jis grįžta drauge su šiluma ir žaluma, kupinas naujų darbų, kuriuos atlikti – vienas malonumas. Balandis – puikus metas pradėti galvoti apie kiemo aplinkos puošimą ar formavimą. Tokį, kokio norėjosi visuomet. Tokį, kuris nustebins ne tik užsukusius svečius, bet ir jus. Dalinamės idėjomis, kurios ne tik sužavėjo – jas įgyvendinti galima patiems!
Skaityti daugiau