Mėnesis: gegužė 2016
NAUDINGI PATARIMAI, KAIP PALENGVINTI BUITĮ
Dalinamės patarimais, kurie pravers kiekvienai namų šeimininkei: nuo organizuoto daiktų laikymo, iki greito namų valymo, kurio rezultatas – nepriekaištingas!
Skaityti daugiau
PUOŠIAME BALKONUS GĖLĖMIS
Priversti balkonus žydėti taip, kad džiugintų ne tik jus, bet priverstų atsisukti ir praeivius – užduotis ne iš paprastųjų. Mes skubame į pagalbą su mus sužavėjusiomis išskirtinėmis idėjomis: kviečiame susipažinti, išsirinkti ir įgyvendinti, o rezultatais pasidalinti su mumis Facebook paskyroje!
Skaityti daugiau
HAMAKAI, SUPAMOSIOS KĖDĖS AR SUPYNĖS JŪSŲ POILSIO KAMPELIUI
Gera namuose turėti ramybės oazę. Kampelį, kuriame smagu atsiversti mėgiamą knygą, pagurkšnoti kvapnios arbatos ar tiesiog patinginiauti. Ieškantiems įdomesnių idėjų ir įkvėpimo, suradome keletą puikių ir nesunkiai įgyvendinamų sprendimų – hamakai, pakabintos supamosios kėdės, krėslai.  Kviečiame susipažinti!
Skaityti daugiau
PASIDARYTI PAPRASTA: INTERJERO PUOŠMENOS IŠ MEDŽIO DETALIŲ
Pavasaris yra nuostabus laikas. Ypač jo metu norisi puoštis ne tik patiems, bet dabinti ir savo namus. Yra gausu idėjų, kurios reikalauja minimalių išlaidų – tik kūrybiško požiūrio ir šiek tiek kruopštumo. Mus labai sužavėjo dirbiniai iš medžio šakų, tad keliaujame rinktis jų – didesnių ir mažesnių – ir gaminame dailius bei praktiškus namų aksesuarus!
Skaityti daugiau