Mėnesis: rugpjūtis 2018
JAUKIOS RUDENS DETALĖS
Joks ruduo nebus baisus, jei į namus pasikviesite jaukumo suteikiančias detales – nuo rudeniškų puokščių, iki minkštų pūkuotų pledų, nuo kvapnių žvakių ar savo pačių rankomis gamintų aromatų namams. Pabandykite, nes net ir mažos detalės bei aksesuarai daro stebuklus! Ieškote įkvėpimo? Susipažinkite su mums labiausiai patikusiomis idėjomis.
Skaityti daugiau
TVORELĖS, NORINTIEMS PRIVATUMO TERASOJE, SODE AR BALKONE
Tiems, kas ieško idėjų, kaip atskirti poilsio zoną terasoje, balkone ar sode, siūlome pasidairyti į pastatomas tvoreles, puoštas gėlėmis, medeliais, lemputėms ar taip, kaip diktuoja jūsų skonis. Jomis galite juosti visą erdvę ar tik tą zoną, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko, rinktis 100 % dengiančias ar raštuoto dizaino. Ir, žinoma, puošti, dekoruoti bei taip erdvei suteikti dar daugiau jaukumo. Šis sprendimas patogus tuo, kad kaskart norint daugiau šviesos, tvoreles galima perstatyti ar visai pašalinti, dekoruoti atsižvelgiant į sezoniškumą bei orą ir kt.
Skaityti daugiau
MAŽAS VONIOS KAMBARYS? ERDVĘ PADIDINANČIOS IDĖJOS
Mažą vonios kambarį galima įrengti taip, kad atrodytų ir tarnautų puikiai kaip ir kitos namų patalpos. Tereikia žinoti keletą gudrybių, kurios padės nedidelį vonios kambarį vizualiai praplėsti.  Tiesa, šiomis gudrybėmis galima pasinaudoti ir įrenginėjant kitus kambarius, bet mažame vonios kambaryje jos įgauna ypatingą svarbą. Kadangi vonios kambarys privalo tenkinti tam tikrus poreikius, šiame kambaryje privalo būti esminiai dalykai kaip kriauklė, maišytuvas, klozetas, dušas ar vonia, ir, žinoma, daugelis svajoja įtalpinti ir skalbimo mašiną.
Skaityti daugiau
MAŽA SVETAINĖ: 10 GRAŽIAUSIŲ INTERJERO IDĖJŲ
Neretai senos statybos butuose (ir ne tik) svetainei tenka nedidelis viso būsto plotas. Visgi, tai galima laikyti savotišku privalumu, kadangi patogiai išplanuota ir aksesuarais papuošta poilsio erdvė gali tapti jaukiausiu namų kampeliu.
Skaityti daugiau