Mėnesis: balandis 2018
VANDENS FONTANAS SODE: IDĖJOS (FOTO)
Įsivaizduokite vandens čiurlenimo garsą... O kur dar grynas oras, šiluma bei saulė! Susikurkite sau tobulą ramybės ir poilsio kampelį čia pat, sode, kurio pagrindinis „ingredientas“ – fontanas. Šį rinkitės ar meistraukite tokį, kuris geriausiai tiks prie bendro sodo bei jūsų būsto interjero, o jei trūksta idėjų – pasidairykite į mums labiausiai patikusias:
Skaityti daugiau
MYLIU TAVE, MAMA. DIY DOVANŲ IDĖJOS
Mamas nustebinti lengva – kartais sutikimas su Jos pastaba gali priblokšti :) Dar labiau Mamos nustebs artėjančios, ko gero, šilčiausios metuose šventės proga sulaukusios vaikų rankomis pagamintos dovanos. Jei norite išvengti didelių išlaidų bei įprastų dovanų pirkimo, kviečiame susipažinti su šio blogo įrašo idėjomis.
Skaityti daugiau
„PASIDARYK PATS“: IDĖJOS JŪSŲ KIEMUI ŠĮ PAVASARĮ
„Pasidaryk pats“ idėjos – ne tik praktiškos: jas labai smagu įgyvendinti su visa šeima. Be to, taip ne tik praktiškai panaudojami namuose dulkantys daiktai, bet ir tausojama gamta :)
Skaityti daugiau
JAUKINAMĖS SAULĘ Į NAMUS: GELTONA SPALVA INTERJERE
Nuo išblukusios smėlinės iki saulės geltonumo, nuo geltonai nutapytų sienų iki senos močiutės komodos, perdažytos šia spalva – pavasarį į namus taip lengva prisijaukinti!
Skaityti daugiau