Mėnesis: liepa 2018
AKMUO, MULČIAS, SKALDA: SODO DIZAINO IDĖJOS
Vasara dar nesitraukia, o ne tik žaliuojančiu, bet ir akmenimis, mulčiu ar įvairia skalda puoštu sodu džiaugsitės iki pat rudens pabaigos. Dalinamės mus labiausiai sužavėjusiomis sodo dizaino idėjomis naudojant kietąsias medžiagas. Daugiau nuostabių patarimų visuomet rasite mūsų Facebook paskyroje MOKI-VEŽI SODO GAMA.
Skaityti daugiau
MINKŠTASUOLIS VIETOJ PALANGĖS: FOTO GALERIJA
Plati palangė, dideli langai ir pro juos atsiveriantis nuostabus vaizdas... Ar niekada nekilo mintis šį namų kampelį paversti poilsio oaze į pagalbą pasikviečiant minkštą čiužinį ir pūkuotas pagalvėles? Vienvietis, dviejų vietų ar pagal poreikį virstanti į lovą – štai mus labiausiai sužavėjusios idėjos, kaip palangė gali virsti jūsų mėgstamiausiu namų kampeliu.
Skaityti daugiau
ŠVENTĖ SODE: DAUG NEKAINUOJANČIOS DEKORO IDĖJOS
Nors lietuviški orai – nenuspėjami, kartais tenka rizikuoti: gryname ore vestuvių, gimtadienio ar kita proga surengta šventė turi savų privalumų. Vienas didžiausių – sode ar tiesiog pievoje rengiama puota, nepriklausomai nuo žmonių skaičiaus, reikalauja minimalių išlaidų, kadangi labiausiai čia tinka dekoracijos tiesiai iš gamtos.
Skaityti daugiau
VASARIŠKOS NAMŲ DEKORACIJOS PER 5 MINUTES: FOTO GALERIJA
Baltas smėliukas, kriauklelės, citrinos, spalvoti gėlių žiedai... Asocijuojasi su vasara ir tobulomis atostogomis, tiesa? Tokią nuotaiką greitai ir be jokių pastangų ar didelių išlaidų susikursite ir savo namuose – pakanka šiek tiek fantazijos arba šių MOKI-VEŽI idėjų:
Skaityti daugiau