Mėnesis: kovas 2018
MAŽAS, BET FANTASTIŠKAS SODAS: IDĖJOS
Maža erdvė kieme? Teisingai ją planuojant, pastaroji gali tapti ne tik daili, bet ir praktiška! Suskirstytos zonos (poilsio, vejos, sodininkystės), paaukštintos (lygiais) lysvės bei optimaliai išnaudota erdvė prie tvoros padės sukurti svajonių sodo kampelį. Dalinamės įkvepiančiomis idėjomis:
Skaityti daugiau
7 IDĖJOS JŪSŲ SODUI (VIDEO)
Pavasaris įsibėgėja – metas pagalvoti apie savo sodą! Dalinamės VIDEO instrukcija, kurioje – 7 lengvi ir labai praktiški PASIDARYK PATS projektai jūsų sodui: 7 Unique Ways To Spruce Up Your YardSpruce up your backyard with these 7 unique tipsPosted by Nifty on Sunday, 4 November 2018
Skaityti daugiau
MOKI–VEŽI | Kaip sėti paprikas?
Agronomės patarimai, norintiems auginti pomidorus ar agurkus.  
Skaityti daugiau
MOKI–VEŽI | Kaip sėti pomidorus ar agurkus?
Agronomės patarimai, norintiems auginti pomidorus ar agurkus.
Skaityti daugiau
MOKI–VEŽI | Kaip sėti kopūstus?
Agronomės patarimai, norintiems auginti kopūstus.
Skaityti daugiau
PENOSIL EKSPERTŲ PATARIMAI: Kaip sandarinti langus putomis. Sandarinimo putos Penosil EasyPRO Window & Door.
Ar žinote kokias putas pasirinkti sandarinant vitrininį langą, kad jis atitiktų A klasės energetinės klasės reikalavimus. Sandarinant langus A klasės lygiu svarbu, kad putos neiškreiptų lango rėmo konstrukcijos. Jos taip pat turi būti elastingos, gerai izoliuoti šilumą ir garsą. Penosil Langų ir durų sandarinimo putos yra A klasės sandarinimo sistemos dalis. Jums taip pat prireiks ir langų sandarinimo juostos, apie kurią papasakosiu kitame filmuke. Pradėkime darbą. Užsukite pistoletą ant putų balionėlio. Gerai sukratykite mažiausiai 20 kartų. Vandeniu būtinai sudrėkinkite paviršius. Purkškite putas eglutės būdu. Plačius tarpus putomis užpurškite per du kartus. Putomis išteptus paviršius ir pistoletą valykite Penosil Foam Cleaner. Jau po pusvalandžio putas galima pjauti. Šios putos tinka ne tik langų, bet ir vidinių durų sandarinimui. Dar viena išskirtinė putų savybė yra jų elastingumas. Konstrukcijoms judant, kartu juda ir putos. Paprastos putos nėra elastingos, judant konstrukcijoms, jos plyšta ir praleidžia šaltį. Putos turi mikro korio struktūrą ir todėl pasižymi ypač geromis garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis.
Skaityti daugiau
INTERJERO SPALVŲ GALIA SAVIJAUTAI
Tiems, kas įsikūrinėja ar remontuoja būstą, prieš renkantis interjero spalvas, siūlome ne vien vadovautis „patinka-nepatinka“ principu, bet ir atkreipti dėmesį į spalvų galią. Jos gali daug ir turi reikšmingos įtakos mūsų nuotaikai bei savijautai.
Skaityti daugiau
KVIEČIAME PAVASARĮ Į NAMUS
Ryškios spalvos, margi akcentai, augalai – pavasario šaukliai, kuriuos prisijaukinę į savo namus nejučia prisikviesite ir teigiamą energiją. Interjero dizaineriai sutartinai sako, kad norint iš žiemos miego prikelti būstą, visai nebūtini kardinalūs pokyčiai – net ir mažiausios detalės gali daug. Žaiskite spalvomis, nebijokite eksperimentuoti, atkreipkite dėmesį į menkiausias smulkmenas. Pavyzdžiui, vos vienas ryškus fotelis puikiai sužais neutralių spalvų interjere ir jūsų namams suteiks išskirtinumo.
Skaityti daugiau