Mėnesis: lapkritis 2018
KALĖDŲ EGLUTĖ: SVARBI ATMINTINĖ
Gražiausioms metų šventėms artėjant išryškėja du žmonių tipai: tie, kurie šventiškai namus puošia vos lapkričiui prasidėjus, ir tie, kurie kalėdinę nuotaiką į namus pargabena tik paskutinę minutę. Kad ir kuriai kategorijai priklausytumėte jūs, artimiausioje MOKI-VEŽI parduotuvėje visuomet rasite platų kalėdinių dekoracijų pasirinkimą, mūsų pirkėjų jau pamėgtą ir daug dėmesio kasmet sulaukiantį LED šviestuvą Kalėdų tematika (skirtas laukui), dirbtinių ar gyvų, Lietuvoje užaugintų eglučių vazonuose asortimentą.
Skaityti daugiau
17 ANKSTYVŲ KALĖDŲ DEKORACIJŲ IDĖJŲ NAMAMS
Jau aplankė Kalėdų karštligė? Namai, kvepiantys mandarinais, „Vienas namuose“ filmo seansai, pašėlusios dovanų paieškos... Nors apie Kalėdų pradžią oficialiai skelbia namuose apsigyvenusi eglutė, tačiau yra dekoracijų, kurios akimirksniu sukuria TĄ magišką šventinę nuotaiką! Dar smagiau tai, kad šios namų puošmenos lengvai pagaminamos vos per pusdienį į pagalbą pasikvietus namiškius – išsirinkite labiausiai patikusias ir kibkite į darbą!
Skaityti daugiau
UŽRAŠŲ LENTELĖS NAMAMS: PRAKTIŠKA INTERJERO PUOŠMENA
Užrašų lentos namuose – ne tik praktiškos, bet ir puošiančios interjerą. Ant pastarųjų palikite meilės raštelius artimiesiems, sudarykite pirkinių sąrašą ar užsirašykite vaikučių pamokų grafiką. Nuo paprasčiausios įrėmintos užrašinės iki kreidinės lentos dažais dažytos sienos – išsirinkite labiausiai jums patikusią idėją, kuri taps išskirtine namų puošmena!
Skaityti daugiau
10 KASDIENIŲ PATARIMŲ: KODĖL JŲ NEŽINOJOME ANKSČIAU?
„Ir kodėl apie juos nežinojau anksčiau?“, – štai ką pagalvojome mes, kai radome šiuos patarimus, kurie netikėtai gali pasitarnauti jūsų kasdienybėje!
Skaityti daugiau