Mėnesis: liepa 2017
VONIOS INTERJERAS: 10 ĮSPŪDINGIAUSIŲ
Kaip atrodo vonios kambarys, iš kurio retai norėtųsi išeiti? Dalinamės 10 įspūdingiausių ir žadą atimančių interjerų iš viso pasaulio – nuo privačių namų iki aukštos klasės viešbučių. [gallery columns="2" size="medium" ids="1194,1195,1196,1197,1198,1199,1200,1201,1202,1203"]
Skaityti daugiau
VAKARĖLIS SODE: DEKORACIJOS
Paskutinis vasaros mėnuo prasideda! Dar yra laiko vasariškiems šeimos ar draugų susibūrimams sode. O kaip jį puošti ir dekoruoti, kad pasisėdėjimai būtų dar įsimintinesni – šiame blogo įraše.
Skaityti daugiau
PVC: PASIDARYK PATS (VIDEO INSTRUKCIJA)
Iš PVC vamzdžių, kaip ir palečių, susimeistrauti galima beveik viską :) Jei turite atliekamų dalių, kviečiame „paturbinti“ buitį su šiais lengvai įgyvendinamais sprendimais, kurie, beje, atrodo stilingai!
Skaityti daugiau
VESTUVĖS PO ATVIRU DANGUMI? PATARIMAI, KURIŲ NESITIKĖJOTE
Vasara – pats vestuvių įkarštis. Kuomet viską planuoti tenka patiems, galimas daiktas, kad mažiausios smulkmenos tiesiog „iškrenta“ iš galvos. Dalinamės puikiais (ir originaliais!) patarimais, kad svarbiausioje jūsų šventėje visi jaustųsi patogiai bei netrūktų nieko.
Skaityti daugiau
ŽALIUOJANČIOS PALANGĖS
Augalai ne tik valo orą ir puošia – yra ir dar viena gera savybė: raminti. Jei namuose neturite balkono, augalais apstatykite palanges. Pagrindinės šio sezono tendencijos:
Skaityti daugiau