Mėnesis: balandis 2017
MAMOS DIENOS DOVANŲ IDĖJOS: PASIDARYK PATS
Artėjant vienai šilčiausių metų švenčių – Mamos dienai – dalinamės dovanų idėjomis, kurias lengvai galite pagaminti patys. Juk sako, kad su meile gamintos ir įteiktos dovanos – pačios geriausios, o pridėjus dar šiek tiek kruopštumo, Mama tikrai liks nustebinta. Taigi, kas galėtų maloniai nustebinti brangiausią žmogų?
Skaityti daugiau
15 SODO DIZAINO IDĖJŲ, KURIAS ĮSIMYLĖSITE
Jūsų sodas neabejotinai turi būti vieta, kurioje norėtųsi ne tik leisti šiltus vasaros vakarus su šeima ar draugais. Sodas – tarsi Jūsų namų rojus, atsipalaidavimo ir harmonijos kupina vieta. Nesvarbu, norite jaukaus ir paprasto kampelio ar kažko prašmatnaus – yra daugybė būdų tai įgyvendinti.
Skaityti daugiau
MAŽAS JAUKUS BALKONAS: ĮSIRENKITE PATYS
Ar turėdami mažą balkoną kada pagalvojote, kaip jį kuo geriau išnaudoti? Kaip ir kuo dekoruoti, kad tai taptų ne dviračių ar rakandų sandėliavimo, bet Jūsų mėgstamiausia vieta? Rytinis puodelis kavos prieš darbą ar lėti savaitgalio pusryčiai balkone kaipmat taps Jūsų mylimiausia tradicija, tereikia tinkamai pasirinkti baldus ir dekoracijas, kuriais planuojate įsirengti šį namų kampelį.
Skaityti daugiau
RENKAMĖS PAVĖSINĘ
Pavasaris įsibėgėja, tad vis daugiau laiko norisi praleisti lauke. Skubame į pagalbą tiems, kurie galvoja apie pavėsinės kieme įsirengimą, tačiau stinga idėjų. Pateikiame 10 skirtingų ir savitų, tinkančių įvairaus stiliaus gyvenamųjų namų kiemuose, idėjų. Nepamirškite, kad išsirinkus idėją ir ją įgyvendinant svarbiausia – spalvos bei aksesuarai, kurie ir taps pagrindiniu šio kampelio akcentu.
Skaityti daugiau