Mėnesis: gegužė 2017
TROPIKAI NAMUOSE: 10 INTERJERO IDĖJŲ
Plačialapiai vazoniniai augalai arba skinti palmių lapai, merkti į vazą. Orkestrą papildantis bambukas: dekoruota dalis sienos, iš jo pinti krėslai ar šviestuvų gaubtai. Drąsiausiems siūlome „pagardinti“ sienas tropikų raštų tapetais ar foto paveikslais. Tik nepamirškite prieskonių: kartais visiškai paprastą namų interjerą į pietus nukels mažos detalės – pagalvėlės, paveikslai, įrėminti moto užrašai ar vos vienas, bet masyvus lapuotis augalas namuose.
Skaityti daugiau
MINI SODAI: IDĖJOS, KURIOS PATIKS NE TIK GYVENANT NAME
Mini sodai – idėja, smarkiai plintanti ne tik svetur, bet ir pas mus, puikiai tinkanti gyvenant bute (puoškite balkonus, terasas) ar tiesiog ieškant, kuo pakeisti įprastus vazoninius augalus. Tokį sodą susikurti ypač paprasta, nereikalauja daug laiko, o visų reikiamų priemonių rasite ir MOKI-VEŽI parduotuvėse. Dalinamės dizainais, kurie labiausiai patiko mums:
Skaityti daugiau
SEZONO SPALVA – ROŽINĖ: PRISIJAUKINKITE JĄ Į NAMUS
Šį sezoną interjero dizaineriai skelbia rožinės – sodrios ir ryškios ar lengvai pastelinės – spalvos atgimimą! Kokiu būdu prisijaukinsite ją į namus – nesvarbu, tačiau bent menkiausia detalė, alsuojanti šių metų spalva, jūsų būste atsirasti privalo. Mes dalinamės idėjomis, kaip ir su kuo derinti rožinę, kad sukurtumėte ne tik jaukią, bet ir stilingą bei modernią aplinką namuose:
Skaityti daugiau
ŽAIDIMAI SODE: 8 LENGVAI ĮGYVENDINAMOS IDĖJOS
Kad vasaros vakarai kieme neapsiribotų vien kepsniais ir pašnekesiais, dalinamės šauniomis ir lengvai įgyvendinamomis klasikinių žaidimų idėjomis, kurias puikiai pritaikysite savo namų kieme! Dėmesio: vakarai draugų kompanijoje jūsų kieme gali prailgti :)
Skaityti daugiau