Mėnesis: kovas 2017
VELYKŲ STALO DEKORACIJOS
Tikrąjį pavasarį pranašaujanti šventė, Velykos, jau ne už kalnų! Jei ieškote įkvėpimo, kaip dekoruoti šventinį stalą ir nudžiuginti artimuosius, siūlome pasidairyti į mus sužavėjusias idėjas. Turite savų? Kviečiame dalintis komentaruose!
Skaityti daugiau
KAIP ATNAUJINTI PABODUSIAS DURIS NEIŠLAIDAUJANT
Kai namuose norisi permainų, bet be didelių išlaidų, pabandykite atnaujinti...duris! Karpiniais iš popieriaus, gėlėmis, užrašais ar lipdukais. Šis mažas pokytis atlieka ne tik vizualinę funkciją: minimaliomis išlaidomis taip pat paslėpsite įvairius įbrėžimus ar dėmes.
Skaityti daugiau
KABANČIOS GĖLĖS: KAIP PASIGAMINTI ŠIAS NAMŲ PUOŠMENAS?
Kabančios gėlės – puikus sprendimas mažoms erdvėms, namams, kuriuose vyrauja ypatingas interjeras ar tiesiog, kai norisi kažko „kitokio“.
Skaityti daugiau
DIY: KAIP ATNAUJINTI SENUS INDUS?
Sukurkite prabangos įspūdį neišleidžiant daug! Pabodusias senas baltas lėkštes ar puodelius vos akimirksniu paverskite įspūdingais meno kūriniais. Daug įgūdžių tam neprireiks, o turėsite indus, iš kurių norėsis vaišinti tik garbius svečius.
Skaityti daugiau
ŽYDINTYS BALKONAI
Pavasariui artėjant dairomės idėjų ir patarimų, kaip puošti balkonus gėlėmis. Žaliuojantys ir puošti svyrančiomis gėlėmis, padabinti vos vienu masyviu augalu ar įvairių gėlių pozicijomis – Jūsų sprendimas, tačiau šių metų tendencijos sako, kad bent kiek gyvybės šioje namų vietoje yra kaip niekad būtina.
Skaityti daugiau