Mėnesis: vasaris 2017
SODAS: MAŽAI PRIEŽIŪROS REIKALAUJANTYS AUGALAI
Bent jau kalendoriniam pavasariui artėjant, metas pradėti galvoti apie sodą bei kas jame turėtų žydėti. Šiame blogo įraše dalinamės sąrašu daugiamečių augalų, kurie puikiai tiks tiems, kas jų auginimui negali skirti itin daug laiko bei priežiūros.
Skaityti daugiau
KABANČIOS GĖLĖS: (NE)NAUJA MADA, KURI TURI ATSIRASTI IR JŪSŲ BŪSTE!
Kabančios gėlės – nėra visai nauja mada, tačiau mūsuose dar ne itin prigijusi. O turėtų: idėja puikiai tinka mažiems būstams, namams, kur vyrauja romantiškas ar anaiptol – modernus stilius. Galiausiai ten, kur ieškoma įdomių sprendimų.
Skaityti daugiau
DVIEJŲ SPALVŲ SIENOS: 10 ĮRODYMŲ, KODĖL UŽ
Madinga ir stilinga. Na, o tinkamai suderinus spalvas – dar ir labai originalu. Be to, dviejų spalvų sienos ne tik sukuria žaismingesnį ir modernesnį interjerą: viena spalvų gali būti vedama praktiškumo, kita – jūsų norų, spalvų terapijos ar derinant prie bendro interjero stiliaus. Kviečiame pasidairyti į mus labiausiai sužavėjusius derinius. Gal kuri nors kompozicija prigis ir jūsų būste?
Skaityti daugiau
PASIGAMINK PATS: VALENTINO DIENOS DOVANOS
Faktas, kad rankomis gamintos, su meile ir dėmesingumu kruopščiai apgalvotos dovanos, yra pačios geriausios.  Ir, ko gero, nėra geresnės progos (žinoma, dar geriau – išvis be jos) parodyti savo meilę nei vasario 14-oji. Dalinamės mums labiausiai patikusiomis idėjomis, kurias per vakarą pagaminti savo mylimiesiems galite ir patys.
Skaityti daugiau