Nuo seno kalbama apie ūkinio muilo naudą plaukams, nagams ir odai. Pasirodo, jog ūkinis muilas – kur kas geresnis pasirinkimas tvarkantis namų buityje. Patariama rinktis didesnį riebiųjų rūgščių kiekį procentais savo sudėtyje turintį ūkinį muilą: 70% ar daugiau. Siūlome jums keletą ūkinio muilo panaudojimo buityje būdų:

Ūkinis muilas yra stipriai šarminis produktas, o tai reiškia, jog jis pasižymi antibakterinėmis savybės. Natūralus muilas ne tik lengvai pašalina maisto ar kitus nešvarumus nuo buityje naudojamų daiktų ir indų, tačiau jis taip pat dažnai naudojamas, kaip antisepktikas.

Ūkiniu muilu galima valyti plaukų šukas, šepečius ir net dantų valymo šepetėlius bei prausimosi kempines, nes jis pasižymi dezinfekavimo savybe. Ūkiniu muilu ištrynę minėtus gaminius, palikite juos bent porai valandų ir tada nuplaukite vandeniu.

Ūkinis muilas gali būti naudojamas ir drabužių skalbimui, ypatingai vilnonių drabužių. Išmuilintas ūkiniu muilu ir vėliau išplautas skalbimo mašinoje, vilnonis megztinis bus labai purus ir minkštas.

Iš ūkinio muilo nesudėtinga pasidaryti ir skalbimo miltelius. Tam jums reikės: ūkinio muilo, valgomosios sodos ir verdančio vandens.

Tiesa, nepamirškite, kad ir ūkinis muilas turi neigiamų savybių. Naudokite jį su saiku.

ūkinis muilas