Mėnesis: birželis 2019
RUGPJŪTIS: KĄ VEIKTI SODE, DARŽE, GĖLYNE?
RUGPJŪTIS: KĄ VEIKTI SODE, DARŽE, GĖLYNE?
Paskutinis vasaros mėnuo prasideda! Rugpjūtis su savimi atneša ne tik gardų derlių, prinokusius vaisius, bet ir visą kraitį būtiniausių darbų, apie kuriuos – šiame MOKI-VEŽI blogo įraše.
Skaityti daugiau
NAMŲ GRINDYS PAGAL GYVENIMO BŪDĄ
Kiekviena šeima – unikali ir nepakartojama, todėl net ir gyvenimo ritmas kiekvienuose namuose skiriasi, kaip diena ir naktis: aktyvios, laisvalaikį namuose leisti mėgstančios, dviejų asmenų ar didžiulės šeimos! Prie jūsų gyvenimo pobūdžio bei ritmo prisitaikyti gali net ir grindų danga – kaip žinoti, kokią rinktis? Naudingais pastebėjimais dalinasi mūsų specialistai.
3d/22/6aea16ed3440b858a325c50a0f6b.jpeg
Skaityti daugiau
KAIP TEISINGAI PERSODINTI ORCHIDĖJAS?
Orchidėjos – viena populiariausių kambarinių gėlių, sutinkama beveik kiekvienuose namuose. Jų ryškūs, dideli žiedai kartais džiugina net iki pusės metų. Tiesa, kad jos nenustotų augti bei žydėti, joms reikalingos maistingos medžiagos: jų orchidėjos gauna iš naujo substrato, tad jas periodiškai persodinti – būtina. Geriausias tam metas – kai šios nužydi, tačiau persodinti galima ir žydinčias orchidėjas.
38/3e/f9f03c7d37c3f16b1f5815a14335.jpeg
Skaityti daugiau
BLOGAS KVAPAS NAMUOSE LAIKOSI? ATSIKRATYKITE JO GREITAI BEI LENGVAI
Šiandien, kuomet kiekvienas esame ypač atsakingi už gamtą ir dar akylesnį jos tausojimą, vis dažniau į kasdienes situacijas, darbus, maisto ruošą ar namų tvarkymą pasitelkiame ekologiškas, ne tik žmogui, bet ir gamtai draugiškas priemones: nuo citrinos kalkių šalinimui, iki valgomosios sodos geresniam derliui ar vonios šveitimui.
Skaityti daugiau