Elektrinės plytelių pjovimo staklės CONSTRUCTOR CTRTC800-200, galia 800 W, diskas 200 mm
loyalty card price
319 00
Įsigykite el. kortelę iškart. Daugiau informacijos
Prekės tipas Pjovimo staklės ir priedai
Modelis CTRTC800-200
Įtampa, V 230
Maksimali galia, W 800
Variklio tipas Be šepetėlių
Apsukos / min 2950
Maksimalus disko skersmuo, mm 200
Disko vidinės skylės skersmuo, mm 25.4
Maksimalus pjovimo ilgis, mm 200
Maksimalus pjovimo storis, mm 25.4
Pjovimo gylis (45°), mm 28
Pjovimo gylis (90°), mm 35
Reguliuojamas greitis Ne
Svoris, kg 42
Ilgis, mm 50
Aukštis, mm 350
Plotis, mm 1099
Garantija juridiniams asmenims, mėn. 12
Garantija, mėn. 24
Prekės ženklas CONSTRUCTOR
Kilmės šalis Kinija
329 00
Atnaujinkite prekių likutį pagal artimiausią parduotuvę ir užbaikite užsakymą. Rinktis
Pirkti išsimokėtinai:
Atrea logo
Mokėkite dalimis su „Artea lizingu”
Prekės pristatymo būdai:
El. parduotuvė ‐ 0 vienetų
Pilkalnio g. 3, Vilnius - 0 vienetų
Pergalės g. 36, Vilnius - 5 vienetai
Vilkpėdės g. 12, Vilnius - 0 vienetų
Ateities g. 15, Vilnius - 0 vienetų
Kauno r., Narsiečių k., Vytauto g. 183, Kaunas - 0 vienetų
Šilutės pl. 83A, Klaipėda - 0 vienetų