Susisiekti su didmenos vadybininku
Mobilusis telefonas XIAOMI 15T, 256 GB, Black, 12 GB RAM, palaiko 5G ryšį
su kortele sutaupote ‐180,00 €
Tik perkant internetu
| Prekės tipas | Mobilusis telefonas |
| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Spalva | Juoda |
| Ilgis, mm | 7.5 |
| Plotis, mm | 78 |
| Aukštis, mm | 163.2 |
| Svoris, g | 194 |
| Modelis | 15T |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ar turi Bluetooth | Taip |
| Ar turi integruotą mikrofoną | Taip |
| Baterijos talpa | 5500 mAh |
| Veikimo laikas pakrovus, h | 48 |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Procesorius | MediaTek Dimensity 8400 Ultra |
| Ekrano raiška | 1280 x 2772 |
| Operacinė sistema | Android |
| Kilmės šalis | Kinija |
| RAM | 12 GB |
| Vidinė atmintis | 256 GB |
| Krovimo lizdas | USB-C |
| Greitas krovimas | Taip |
| Greitasis krovimas iki, W | 50 |
| Įmontuota baterija | Taip |
| Belaidis krovimas | Ne |
| Dual SIM | Taip |
| Ekrano atnaujinimo dažnis, Hz | 120 |
| Ar palaiko 5G | Taip |
| Vaizdo plokštė | Mali-G720 |
| Ar turi GPS | Taip |
| Ar turi NFC | Taip |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | Taip |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Galinė kamera | Triguba kamera(50 MP,50 MP,12 MP) |
| Priekinė kamera | 32 MP |
| Video | Galinė kamera - 4K @ 30/60 fps, 1080p @ 30/60 fps, Priekinė kamera - 4K @ 30/60 fps, 1080p @ 30/60 fps |
| Blykstė | LED |
| Ar turi Wi-Fi | Taip |
| Ekrano įstižainė, " | 6.83 |
| Ar palaiko 4G | Taip |
| Papildoma informacija | Įkroviklio komplektacijoje nėra |
Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje bei fizinėse parduotuvėse tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu.
Pirkti išsimokėtinai:
Mokėkite dalimis su „Artea lizingu”
Prekės pristatymo būdai:
Atsiėmimas paštomate
Nuo 1,99 €, 16 d.d.*
Pristatymas kurjeriu
Nuo 3,45 €, 16 d.d.*
Užsakymui įgyvendinti trūkstamas prekes pervežame tarp padalinių per 16 d.d.
Nuo 5,99 € Plačiau
* Užsakymo terminai yra preliminarūs.
Reikia didesnio kiekio?
Susisiekti su didmenos vadybininku.
| Prekės tipas | Mobilusis telefonas |
| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Spalva | Juoda |
| Ilgis, mm | 7.5 |
| Plotis, mm | 78 |
| Aukštis, mm | 163.2 |
| Svoris, g | 194 |
| Modelis | 15T |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ar turi Bluetooth | Taip |
| Ar turi integruotą mikrofoną | Taip |
| Baterijos talpa | 5500 mAh |
| Veikimo laikas pakrovus, h | 48 |
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Procesorius | MediaTek Dimensity 8400 Ultra |
| Ekrano raiška | 1280 x 2772 |
| Operacinė sistema | Android |
| Kilmės šalis | Kinija |
| RAM | 12 GB |
| Vidinė atmintis | 256 GB |
| Krovimo lizdas | USB-C |
| Greitas krovimas | Taip |
| Greitasis krovimas iki, W | 50 |
| Įmontuota baterija | Taip |
| Belaidis krovimas | Ne |
| Dual SIM | Taip |
| Ekrano atnaujinimo dažnis, Hz | 120 |
| Ar palaiko 5G | Taip |
| Vaizdo plokštė | Mali-G720 |
| Ar turi GPS | Taip |
| Ar turi NFC | Taip |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | Taip |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Galinė kamera | Triguba kamera(50 MP,50 MP,12 MP) |
| Priekinė kamera | 32 MP |
| Video | Galinė kamera - 4K @ 30/60 fps, 1080p @ 30/60 fps, Priekinė kamera - 4K @ 30/60 fps, 1080p @ 30/60 fps |
| Blykstė | LED |
| Ar turi Wi-Fi | Taip |
| Ekrano įstižainė, " | 6.83 |
| Ar palaiko 4G | Taip |
| Papildoma informacija | Įkroviklio komplektacijoje nėra |
Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje bei fizinėse parduotuvėse tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu.
Panašios prekės
USB įkroviklis VARTA, 2xUSB 2,4A +1xType C 3.0A, max. 5.4A, 57958101401
Automobilinis USB įkroviklis ELECTRALINE, 2xUSB, 12V, 4,8A, 70013
Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi Note 14, 128 GB, Mist Purple, 6 GB RAM, palaiko 4G ryšį.
Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi Note 14, 128 GB, Ocean Blue, 6 GB RAM, palaiko 4G ryšį.
Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi Note 14, 128 GB, Midnight Black, 6 GB RAM, palaiko 4G ryšį.
Automobilinis USB įkroviklis VARTA, 2xUSB 2.4+1A, 17 W, + laidas USB-Micro USB, 57931101401
Perkamos kartu
Televizorius XIAOMI QLED TV A Pro 2026 32", su Google TV, HD raiška, Smart TV
Tinklo kabelis ELECTRALINE 500304, CAT5E/UTP, su dviem kištukais RJ45-RJ45, 1.0m