Fotovoltinis inverteris FOXESS T15-G3-GD470, 15kW, On-grid, trifazis, 2 mppt, ekranas, wifi, naujas galingesnis lustas GD470
Nuolaida krepšeliui:
-5 % krepšeliui perkant virš 40
Papildomas kuponas galioja ir prekėms, jau pažymėtoms akcija.
Iki akcijos pabaigos liko: 0 d. 0 h 0 min 0 s
Daugiau apie pasiūlymą
Nominali AC galia 10 000 W (10 kW)
Maksimalus AC galios (apparent) ~ 11 000 VA
DC įvesties galios rekomenduojama ~ 15 000 W
Maksimali DC įtampa 1 100 V
Nominali DC įtampa veikiant (nominal) ~ 600 V
MPPT įtampos diapazonas nuo ~ 140 V iki ~ 1 000 V (visiškai veikiant)
MPPT įtampos diapazonas pilnai apkrovus ~ 380-850 V
Pradinio veikimo („start-up“) įtampa ~ 140 V
Skaičius MPPT kanalų 2
AC nominali srovė ~ 14,5 A
Maksimalus AC srovės srovės viršijimas ~ 15,9 A
Galios koeficientas reguliuojamas, pvz. 1, su galimybe koreguoti įnašą/atsilikimą ~0,8–0,8
Harmoninis iškraipymas (THDi) < 3 %
Didžiausias efektyvumas ~ 98,6 %
Europos efektyvumas (European Efficiency) ~ 97,8 %
Apsaugos laipsnis (IP) IP65 – tinkamas lauko sąlygoms.
Triukšmo lygis < 30 dB (tipinis)
Privalumai:
Aukštas efektyvumas (max ~ 98.6 %) – didesnis naudingumas, mažiau energijos nuostolių.
2 MPPT kanalai – leidžia geriau išdėstyti modulius, pvz. skirtingoms stogų kryptims.
IP65 – galimybė montuoti lauke.
Lengvas montavimas dėl santykinai nedidelių gabaritų ir svorio (~21 kg).
Mažas nakties suvartojimas (<3 W) – mažesni nuostoliai, kai nėra saulės.
Gera apsauga ir sertifikatai – tinkamas naudoti Europos tinkluose.
Triukšmo lygis žemas <30 dB – nekelia diskomforto aplinkoje.
| Prekės tipas | Fotovoltinis inverteris |
| Prekės ženklas | FOXESS |
| Ilgis, mm | 184 |
| Plotis, mm | 370 |
| Gylis, mm | 480 |
| Paskirtis | Saulės energijos elektros gamybai |
| Modelis | T15-G3-GD470 |
| Tipas | On-grid |
| Galia, W | 15000 |
| Garantija, m | 10 |
| Ekranas | Taip |
| MPPT įtampos diapazonas, V | 140-1000 |
| AC išėjimo srovė, A | 14.5 |
| Kilmės šalis | Kinija |
Pirkti išsimokėtinai:
Mokėkite dalimis su „Artea lizingu”
Prekės pristatymo būdai:
Atsiėmimas paštomate
Pristatymas kurjeriu
Užsakymui įgyvendinti trūkstamas prekes pervežame tarp padalinių per 5-24 d.d.
* Užsakymo terminai yra preliminarūs.
Reikia didesnio kiekio?
Susisiekti su didmenos vadybininku.
Maksimali DC įtampa 1 100 V
Skaičius MPPT kanalų 2
AC nominali srovė ~ 14,5 A
Privalumai: