Susisiekti su didmenos vadybininku
Akumuliatorinis pjūklas EINHELL GE-PS 18/15 Li BL Solo, be akumuliatoriaus ir kroviklio
Įkroviklių skaičius: 1 vnt.
Pavaros grandelių skaičius: 28
Grandinės alyvos buteliuko užpildymo kiekis: 50 ml
Grandinės storis: 1 mm
Grandinės žingsnis: 7,62 mm
Maks. grandinės greitis: 4,8 m/s
Variklio įtampa: 18 V
Variklio tipas: Bešepetėlinis variklis
Gaminio svoris: 1,11 kg
Pjovimo ilgis: 12,5 cm
Pjovimo ašmenų ilgis: 15,8 cm
Lengva priežiūra dėl peilių ir grandinės keitimo be įrankių.
Saugus naudojimas dėl rankų apsaugos ir sulankstomo grandinės dangtelio.
Pjovimo ašmenų dangtelis saugiam laikymui.
Dozavimo priemonė grandinės sutepimui.
Pakuotėje yra šešiakampis raktas įrenginio grandinės įtempimui.
| Prekės tipas | Grandininis pjūklas |
| Prekės ženklas | EINHELL |
| Svoris, kg | 1.11 |
| Prekės modelis | GE-PS 18/15 Li BL |
| Variklio tipas | Akumuliatorinis |
| Akumuliatorius komplektacijoje | Ne |
| Akumuliatoriaus įtampa, V | 18 |
| Akumuliatoriaus tipas | Ličio jonų |
| Reikalingų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Įkroviklis komplektacijoje | Ne |
| Grandinės žingsnis | 7,62 mm |
| Maksimalus grandinės greitis | 4,8 m/s |
| Grandinės storis, mm | 1 |
| Pjovimo juostos ilgis, cm | 15.8 |
| Grandinės alyvos bakelis, l | 0.05 |
| Papildoma informacija | Bešepetėlinis variklis |
| Kilmės šalis | Kinija |
Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje bei fizinėse parduotuvėse tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu.
Pirkti išsimokėtinai:
Mokėkite dalimis su „Artea lizingu”
Prekės pristatymo būdai:
Atsiėmimas paštomate negalimas
Pristatymas kurjeriu
Nuo 3,45 €, 5-13 d.d.*
Užsakymui įgyvendinti trūkstamas prekes pervežame tarp padalinių per 5-13 d.d.
Nuo 5,99 € Plačiau
* Užsakymo terminai yra preliminarūs.
Reikia didesnio kiekio?
Susisiekti su didmenos vadybininku.
Įkroviklių skaičius: 1 vnt.
Pavaros grandelių skaičius: 28
Grandinės alyvos buteliuko užpildymo kiekis: 50 ml
Grandinės storis: 1 mm
Grandinės žingsnis: 7,62 mm
Maks. grandinės greitis: 4,8 m/s
Variklio įtampa: 18 V
Variklio tipas: Bešepetėlinis variklis
Gaminio svoris: 1,11 kg
Pjovimo ilgis: 12,5 cm
Pjovimo ašmenų ilgis: 15,8 cm
Lengva priežiūra dėl peilių ir grandinės keitimo be įrankių.
Saugus naudojimas dėl rankų apsaugos ir sulankstomo grandinės dangtelio.
Pjovimo ašmenų dangtelis saugiam laikymui.
Dozavimo priemonė grandinės sutepimui.
Pakuotėje yra šešiakampis raktas įrenginio grandinės įtempimui.
| Prekės tipas | Grandininis pjūklas |
| Prekės ženklas | EINHELL |
| Svoris, kg | 1.11 |
| Prekės modelis | GE-PS 18/15 Li BL |
| Variklio tipas | Akumuliatorinis |
| Akumuliatorius komplektacijoje | Ne |
| Akumuliatoriaus įtampa, V | 18 |
| Akumuliatoriaus tipas | Ličio jonų |
| Reikalingų akumuliatorių skaičius | 1 |
| Įkroviklis komplektacijoje | Ne |
| Grandinės žingsnis | 7,62 mm |
| Maksimalus grandinės greitis | 4,8 m/s |
| Grandinės storis, mm | 1 |
| Pjovimo juostos ilgis, cm | 15.8 |
| Grandinės alyvos bakelis, l | 0.05 |
| Papildoma informacija | Bešepetėlinis variklis |
| Kilmės šalis | Kinija |
Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje bei fizinėse parduotuvėse tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu.
Panašios prekės
Elektrinis pjūklas MAKITA UC3541A, juostos ilgis 350 mm, galia 1800 W, svoris 3,7 kg
Benzininis grandininis pjūklas HYUNDAI X4118, variklis 41 cm3, 2,0 kW, pjovimo juosta 45 cm, svoris 4,5 kg
Benzininis grandininis pjūklas ECHO Cs-3510Es/35Rc, galia 1,5 kw, pjovimo juosta 35 cm, svoris 3,7 kg
Benzininis grandininis pjūklas ECHO CS-310ES/30RC, galia 1,1 kw, pjovimo juosta 30 cm, svoris 4 kg
Akumuliatorinis grandininis pjūklas BOSCH Universal Chain 18, 18 V, akumuliatorius 2,5 Ah, juostos ilgis 20 cm, svoris 3...
Akumuliatorinis grandininis pjūklas MAKITA DUC307Z, 18 V, juostos ilgis 30 cm, bešepetėlis variklis. Be akumuliatorių ir...
Perkamos kartu
Žoliapjovės rinkinys UNIVERSAL, 0.1 l 2T alyva, akiniai, maišymo butelis ir 2mm lynelis
Su kodu NORIU10: -10 %
Variklinė alyva MAKITA 195957-9, dvitakčiams varikliams, maišoma 1:50, 100 ml
Su kodu NORIU10: -10 %