Susisiekti su didmenos vadybininku
Mobilusis telefonas HAMMER IRON V, 64 GB, oranžinės sp., 6 GB RAM, palaiko 4G ryšį
su kortele sutaupote ‐5,00 €
| Prekės tipas | Mobilusis telefonas |
| Prekės ženklas | HAMMER |
| Spalva | Oranžinė |
| Modelis | Hammer Iron V |
| Garantija | 24 mėn. |
| Apsaugos laipsnis | IP68 |
| Ar turi Bluetooth | Taip |
| Baterijos talpa | 6320 mAh |
| Ekrano tipas | IPS |
| Procesorius | Mediatek Helio G36 |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Operacinė sistema | Android |
| RAM | 6 GB |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Krovimo lizdas | USB-C |
| Greitas krovimas | Taip |
| Greitasis krovimas iki, W | 10 |
| Belaidis krovimas | Ne |
| 3,5 mm audio jungtis | Taip |
| Dual SIM | Taip |
| Ekrano atnaujinimo dažnis, Hz | 60 |
| Ar palaiko 3G | Taip |
| Vaizdo plokštė | IMG GE8320 GPU |
| Ar turi GPS | Taip |
| Ar turi NFC | Taip |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | Taip |
| Jutikliai | Akcelerometras, Šviesos jutiklis, Pirštų atspaudų jutiklis, Artumo jutiklis, Magnetometras |
| Galinė kamera | 50 MP |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Video | 1080p@30fps |
| Blykstė | LED |
| Ar turi Wi-Fi | Taip |
| Ekrano įstižainė, " | 6.5 |
| Ar palaiko 4G | Taip |
| Kilmės šalis | Lenkija |
Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje bei fizinėse parduotuvėse tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu.
Pirkti išsimokėtinai:
Mokėkite dalimis su „Artea lizingu”
Prekės pristatymo būdai:
Atsiėmimas paštomate
Nuo 1,99 €, 5-15 d.d.*
Pristatymas kurjeriu
Nuo 3,45 €, 5-15 d.d.*
Užsakymui įgyvendinti trūkstamas prekes pervežame tarp padalinių per 5-15 d.d.
Nuo 5,99 € Plačiau
* Užsakymo terminai yra preliminarūs.
Reikia didesnio kiekio?
Susisiekti su didmenos vadybininku.
| Prekės tipas | Mobilusis telefonas |
| Prekės ženklas | HAMMER |
| Spalva | Oranžinė |
| Modelis | Hammer Iron V |
| Garantija | 24 mėn. |
| Apsaugos laipsnis | IP68 |
| Ar turi Bluetooth | Taip |
| Baterijos talpa | 6320 mAh |
| Ekrano tipas | IPS |
| Procesorius | Mediatek Helio G36 |
| Ekrano raiška | 720 x 1600 |
| Operacinė sistema | Android |
| RAM | 6 GB |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Krovimo lizdas | USB-C |
| Greitas krovimas | Taip |
| Greitasis krovimas iki, W | 10 |
| Belaidis krovimas | Ne |
| 3,5 mm audio jungtis | Taip |
| Dual SIM | Taip |
| Ekrano atnaujinimo dažnis, Hz | 60 |
| Ar palaiko 3G | Taip |
| Vaizdo plokštė | IMG GE8320 GPU |
| Ar turi GPS | Taip |
| Ar turi NFC | Taip |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | Taip |
| Jutikliai | Akcelerometras, Šviesos jutiklis, Pirštų atspaudų jutiklis, Artumo jutiklis, Magnetometras |
| Galinė kamera | 50 MP |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Video | 1080p@30fps |
| Blykstė | LED |
| Ar turi Wi-Fi | Taip |
| Ekrano įstižainė, " | 6.5 |
| Ar palaiko 4G | Taip |
| Kilmės šalis | Lenkija |
Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje bei fizinėse parduotuvėse tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu.
Panašios prekės
Išorinė baterija DELTACO PB-C1006, 20000 mAh, 2x USB-A, 1x USB-C, baltos sp.
USB įkroviklis VARTA, 2xUSB 2,4A +1xType C 3.0A, max. 5.4A, 57958101401
Automobilinis USB įkroviklis ELECTRALINE, 2xUSB, 12V, 4,8A, 70013
USB-C - iPhone laidas DELTACO Iplh-451, 1m, FSC ženklinta pakuotė, baltos sp.
USB-C - iPhone laidas DELTACO Iplh-452, 2m, FSC ženklinta pakuotė, baltos sp.
Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi Note 14, 128 GB, Mist Purple, 6 GB RAM, palaiko 4G ryšį.
Perkamos kartu
Televizoriaus laikiklis DELTACO ARM-521-B, TV 32–70 colių, pakreipiamas 8°, iki 45 kg, juodos p., 1903403
Televizorius XIAOMI QLED TV A Pro 2026 32", su Google TV, HD raiška, Smart TV
Tinklo kabelis ELECTRALINE 500304, CAT5E/UTP, su dviem kištukais RJ45-RJ45, 1.0m