Susisiekti su didmenos vadybininku
Mobilusis telefonas HAMMER Construction 2 Thermal 5G, 256 GB, juoda sp., 8GB RAM, palaiko 5G ryšį
| Prekės tipas | Mobilusis telefonas |
| Prekės ženklas | HAMMER |
| Spalva | Juoda |
| Ilgis, mm | 200 |
| Plotis, mm | 100 |
| Aukštis, mm | 80 |
| Svoris, g | 400 |
| Modelis | Hammer Construction 2 Thermal |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ar turi Bluetooth | Taip |
| Baterijos talpa | 6500 mAh |
| Ekrano tipas | IPS+ |
| Procesorius | 2xA76+6xA55 |
| Ekrano raiška | 1080x2408 |
| Operacinė sistema | Android |
| RAM | 8 GB |
| Vidinė atmintis | 256 GB |
| Greitas krovimas | Taip |
| Greitasis krovimas iki, W | 33 |
| Belaidis krovimas | Ne |
| 3,5 mm audio jungtis | Ne |
| Dual SIM | Taip |
| Ekrano atnaujinimo dažnis, Hz | 120 |
| Ar palaiko 5G | Taip |
| Ar turi NFC | Taip |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | Taip |
| Jutikliai | Akcelerometras, Šviesos jutiklis, Giroskopas, G-Sensorius, Pirštų atspaudų jutiklis, Artumo jutiklis, Magnetometras |
| Galinė kamera | 108 Mpx |
| Priekinė kamera | 32 Mpx |
| Video | 1080p |
| Ar turi Wi-Fi | Taip |
| Ekrano įstižainė, " | 6.58 |
| Ar palaiko 4G | Taip |
| Kilmės šalis | Lenkija |
Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje bei fizinėse parduotuvėse tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu.
Pirkti išsimokėtinai:
Mokėkite dalimis su „Artea lizingu”
Prekės pristatymo būdai:
Atsiėmimas paštomate
Nuo 1,99 €, 5-15 d.d.*
Pristatymas kurjeriu
Nuo 3,45 €, 5-15 d.d.*
Užsakymui įgyvendinti trūkstamas prekes pervežame tarp padalinių per 5-15 d.d.
Nuo 5,99 € Plačiau
* Užsakymo terminai yra preliminarūs.
Reikia didesnio kiekio?
Susisiekti su didmenos vadybininku.
| Prekės tipas | Mobilusis telefonas |
| Prekės ženklas | HAMMER |
| Spalva | Juoda |
| Ilgis, mm | 200 |
| Plotis, mm | 100 |
| Aukštis, mm | 80 |
| Svoris, g | 400 |
| Modelis | Hammer Construction 2 Thermal |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ar turi Bluetooth | Taip |
| Baterijos talpa | 6500 mAh |
| Ekrano tipas | IPS+ |
| Procesorius | 2xA76+6xA55 |
| Ekrano raiška | 1080x2408 |
| Operacinė sistema | Android |
| RAM | 8 GB |
| Vidinė atmintis | 256 GB |
| Greitas krovimas | Taip |
| Greitasis krovimas iki, W | 33 |
| Belaidis krovimas | Ne |
| 3,5 mm audio jungtis | Ne |
| Dual SIM | Taip |
| Ekrano atnaujinimo dažnis, Hz | 120 |
| Ar palaiko 5G | Taip |
| Ar turi NFC | Taip |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | Taip |
| Jutikliai | Akcelerometras, Šviesos jutiklis, Giroskopas, G-Sensorius, Pirštų atspaudų jutiklis, Artumo jutiklis, Magnetometras |
| Galinė kamera | 108 Mpx |
| Priekinė kamera | 32 Mpx |
| Video | 1080p |
| Ar turi Wi-Fi | Taip |
| Ekrano įstižainė, " | 6.58 |
| Ar palaiko 4G | Taip |
| Kilmės šalis | Lenkija |
Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje bei fizinėse parduotuvėse tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu.
Panašios prekės
Išorinė baterija DELTACO PB-C1006, 20000 mAh, 2x USB-A, 1x USB-C, baltos sp.
USB įkroviklis VARTA, 2xUSB 2,4A +1xType C 3.0A, max. 5.4A, 57958101401
Automobilinis USB įkroviklis ELECTRALINE, 2xUSB, 12V, 4,8A, 70013
USB-C - iPhone laidas DELTACO Iplh-451, 1m, FSC ženklinta pakuotė, baltos sp.
USB-C - iPhone laidas DELTACO Iplh-452, 2m, FSC ženklinta pakuotė, baltos sp.
Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi Note 14, 128 GB, Mist Purple, 6 GB RAM, palaiko 4G ryšį.
Perkamos kartu
Televizoriaus laikiklis DELTACO ARM-521-B, TV 32–70 colių, pakreipiamas 8°, iki 45 kg, juodos p., 1903403
Televizorius XIAOMI QLED TV A Pro 2026 32", su Google TV, HD raiška, Smart TV
Tinklo kabelis ELECTRALINE 500304, CAT5E/UTP, su dviem kištukais RJ45-RJ45, 1.0m