Produktas: Lubinis LED šviestuvas GLOBO Sapana, 24W, 230V, 2700 lm, 3000K, IP44, 3 lygiai, foninis apšvietimas, kvadratinis, juodas, 420 x 420 x 25 mm, 41563-24B.
-3%
su kortele
0/5
0
Lubinis LED šviestuvas GLOBO Sapana, 24W, 230V, 2700 lm, 3000K, IP44, 3 lygiai, foninis apšvietimas, kvadratinis, juodas, 420 x 420 x 25 mm, 41563-24B.
Su kortele sutaupote
Įsigykite el. kortelę iškart.
Daugiau informacijos
79
A
↑
G
E
Nuolaidos kodas nukopijuotas!
Nuolaida krepšeliui:
-5 % krepšeliui perkant virš 40
Papildomas kuponas galioja ir prekėms, jau pažymėtoms akcija.
Iki akcijos pabaigos liko: 0 d. 0 h 0 min 0 s
Prekės pristatymo būdai:
El. parduotuvė
‐ 0
vienetų
Pilkalnio g. 3, Vilnius
- 0 vienetų
Pergalės g. 36, Vilnius
- 0 vienetų
Vilkpėdės g. 12, Vilnius
Ateities g. 15, Vilnius
Kauno r., Narsiečių k., Vytauto g. 183, Kaunas
Šilutės pl. 83A, Klaipėda