Susisiekti su didmenos vadybininku
Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi A5, 64 GB, Sandy Gold, 3GB RAM, palaiko 4G ryšį.
• 32 MP dirbtinio intelekto valdoma dviguba kamera
• 5200 mAh baterija su 15 W greituoju įkrovimu
• 120 Hz „AdaptiveSync“ ekranas
• Atrakinimas veidu arba piršto atspaudu
| Prekės tipas | Mobilusis telefonas |
| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Spalva | Auksinė |
| Ilgis, mm | 171.7 |
| Plotis, mm | 77.8 |
| Aukštis, mm | 8.3 |
| Svoris, g | 193 |
| Modelis | Redmi A5 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ar turi Bluetooth | Taip |
| Baterijos talpa | 5200 mAh |
| Ekrano tipas | LCD |
| Procesorius | Unisoc T7250 |
| Ekrano raiška | 1640 x 720 |
| Operacinė sistema | Android |
| RAM | 3 GB |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Krovimo lizdas | USB-C |
| Greitas krovimas | Taip |
| Greitasis krovimas iki, W | 15 |
| Įmontuota baterija | Taip |
| Belaidis krovimas | Ne |
| 3,5 mm audio jungtis | Taip |
| Dual SIM | Taip |
| eSIM | Ne |
| Ekrano atnaujinimo dažnis, Hz | 120 |
| Ar palaiko 3G | Taip |
| Ar palaiko 5G | Ne |
| Vaizdo plokštė | Mali-G57 MP1 |
| Ar turi GPS | Taip |
| Ar turi NFC | Ne |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | Taip |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Jutikliai | Akcelerometras, E-kompasas, Šviesos jutiklis, Artumo jutiklis |
| Galinė kamera | 32 MP |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Video | 1080p @ 30 fps |
| Blykstė | LED |
| Ar turi Wi-Fi | Taip |
| Ekrano įstižainė, " | 6.88 |
| Ar palaiko 4G | Taip |
| Kilmės šalis | Kinija |
Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje bei fizinėse parduotuvėse tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu.
Pirkti išsimokėtinai:
Mokėkite dalimis su „Artea lizingu”
Prekės pristatymo būdai:
Atsiėmimas paštomate
Nuo 1,99 €, 2-4 d.d.*
Pristatymas kurjeriu
Nuo 3,45 €, 2-4 d.d.*
Užsakymui įgyvendinti trūkstamas prekes pervežame tarp padalinių per 2-4 d.d.
Nuo 5,99 € Plačiau
* Užsakymo terminai yra preliminarūs.
Reikia didesnio kiekio?
Susisiekti su didmenos vadybininku.
• 32 MP dirbtinio intelekto valdoma dviguba kamera
• 5200 mAh baterija su 15 W greituoju įkrovimu
• 120 Hz „AdaptiveSync“ ekranas
• Atrakinimas veidu arba piršto atspaudu
| Prekės tipas | Mobilusis telefonas |
| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Spalva | Auksinė |
| Ilgis, mm | 171.7 |
| Plotis, mm | 77.8 |
| Aukštis, mm | 8.3 |
| Svoris, g | 193 |
| Modelis | Redmi A5 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Ar turi Bluetooth | Taip |
| Baterijos talpa | 5200 mAh |
| Ekrano tipas | LCD |
| Procesorius | Unisoc T7250 |
| Ekrano raiška | 1640 x 720 |
| Operacinė sistema | Android |
| RAM | 3 GB |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Krovimo lizdas | USB-C |
| Greitas krovimas | Taip |
| Greitasis krovimas iki, W | 15 |
| Įmontuota baterija | Taip |
| Belaidis krovimas | Ne |
| 3,5 mm audio jungtis | Taip |
| Dual SIM | Taip |
| eSIM | Ne |
| Ekrano atnaujinimo dažnis, Hz | 120 |
| Ar palaiko 3G | Taip |
| Ar palaiko 5G | Ne |
| Vaizdo plokštė | Mali-G57 MP1 |
| Ar turi GPS | Taip |
| Ar turi NFC | Ne |
| Piršto antspaudo skaitytuvas | Taip |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Jutikliai | Akcelerometras, E-kompasas, Šviesos jutiklis, Artumo jutiklis |
| Galinė kamera | 32 MP |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Video | 1080p @ 30 fps |
| Blykstė | LED |
| Ar turi Wi-Fi | Taip |
| Ekrano įstižainė, " | 6.88 |
| Ar palaiko 4G | Taip |
| Kilmės šalis | Kinija |
Pateiktos prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės, todėl gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, komplektacijos, spalvos ar formos. Prekės aprašymas (ar video medžiaga su aprašymu) yra bendrinio pobūdžio, jame nebūtinai paminėtos visos prekės savybės. Prekių likutis ar kainos internetinėje parduotuvėje bei fizinėse parduotuvėse tam tikrais atvejais gali nesutapti, prašome vadovautis ta kaina, kuri galioja pirkimo metu.
Perkamos kartu
Televizoriaus laikiklis DELTACO ARM-521-B, TV 32–70 colių, pakreipiamas 8°, iki 45 kg, juodos p., 1903403
Televizorius XIAOMI QLED TV A Pro 2026 32", su Google TV, HD raiška, Smart TV
Su kodu RADAU5: -5 %
Jungtis TV ELECTRALINE 62200, 75 OHM, kištukas, 2vnt.
Su kodu RADAU5: -5 %
Tinklo kabelis ELECTRALINE 500304, CAT5E/UTP, su dviem kištukais RJ45-RJ45, 1.0m
Projektorius XIAOMI Smart Projector L1 EU, Full HD, 1920 x 1080, 200 ANSI lm, juoda sp.
Panašios prekės
Išorinė baterija DELTACO PB-C1006, 20000 mAh, 2x USB-A, 1x USB-C, baltos sp.
USB-C - iPhone laidas DELTACO Iplh-451, 1m, FSC ženklinta pakuotė, baltos sp.
USB-C - iPhone laidas DELTACO Iplh-452, 2m, FSC ženklinta pakuotė, baltos sp.
Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi Note 14, 128 GB, Mist Purple, 6 GB RAM, palaiko 4G ryšį.
Mobilusis telefonas XIAOMI Redmi Note 14, 128 GB, Midnight Black, 6 GB RAM, palaiko 4G ryšį.