Pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMO BŪDAI

Dėl paskelbtos ekstremalios situacijos, nustatytų papildomų saugumo procedūrų ir didelio užsakymų kiekio, užsakymų įvykdymo ir pristatymo terminai yra ilgesni nei įprasta. Atsiprašome už nepatogumus!

  • SAUGIAI IR BE KONTAKTO ATSIIMKITE PREKES PASIRINKTOJE MOKI VEŽI PARDUOTUVĖJE nemokama!

Užsakymo metu pasirinkite, kurioje parduotuvėje atsiimsite užsakymą. Prekių atsiimti atvykite tik gave pranešimą el.paštu, kad Jūsų prekės jau paruoštos. Mokivezi.lt pateiktų užsakymų išdavimo vietą parduotuvėje rasite vadovaudamiesi aiškiai pateikta nuoroda parduotuvėje - Internetinių užsakymų prekių išdavimo vieta.

  • PREKIŲ PRISTATYMAS Į NAMUS AR KITĄ JUMS PATOGIĄ VIETĄ

Jei pasirinkote prekių pristatymą į namus, jos bus pristatytos ne vėliau kaip per 7 kalendorines dienas. Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra, galima pasirinkti tik pageidaujamą pristatymo laiko intervalą.

Svarbu! Kai kurioms prekėms taikomas nestandartinis pristatymo terminas, tikslų prekės pristatymo terminą galite matyti prekės puslapyje.

Didžiuosiuose miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Šiauliuose, Panevėžyje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje) prekes pristatome darbo dienomis 8–22 val., kitur Lietuvoje 8–18 val.