Vasara prasideda – tegul gražiausi jos peizažai atsiveria per gerai nuvalytus jūsų namų langus!

Tik atrodo, tokia paprasta namų ruošos dalis, tačiau langų valymas kartais gali užtrukti visą amžinybę dėl netikėčiausių daromų klaidų. Kokios jos ir kaip jų išvengti? Skaitykite žemiau:

Pasirinkite tinkamą laiką langų valymui. Tam netiks saulėta diena, nes langų skystis greit išdžius, o ant stiklo liks dėmės. Taip pat netinka ir vėjuota diena ar gaminant maistą (langai ims rasoti).

Mediniams langų rėmams nenaudokite langams valyti skirtų priemonių. Kad mediena nenubluktų, geriausiai tiks muilo tirpalas.

Plastikiniams langų rėmams naudokite…kreidą! Susmulkinkite kreidos gabalėlį ir užpilkite šiltu vandeniu. Išmaišykite. Šiuo tirpalu nuvalykite plastikinį langų rėmą ir leiskite išdžiūti. Vėliau nušveiskite.

Pirmiausia valykite rėmą ir tik vėliau stiklą. Jei pradėsite nuo stiklo, nuvalius rėmą, stiklą teks valyti iš naujo.

Valykite kruopščiai, nepraleisdami nė centimetro bei atminkite, kad pagrindinis purvas susikaupia langų ir rėmų sūsidūrimuose, kampučiuose.

Rinkitės veiksmingas priemones. Nuo specialiai langams skirtų valymo priemonių, iki vandens bei acto tirpalo (itin veiksmingas!) ar… per pusę perpjautos žalios bulvės.

Gero bei lengvo pavasarinio tvarkymosi, kuriam visų priemonių rasi ir artimiausioje MOKI-VEŽI parduotuvėje!