Kategorijos

Teikiamos paslaugos

Moki-veži parduotuvėse teikiamos paslaugos:

 

 • DEKORATYVINIO TINKO MAIŠYMAS

Mūsų parduotuvėse galite išsirinkti Jums patinkantį dekoratyvinį tinką, jo spalvą, o patyrę specialistai jį nemokamai sumaišys vietoje arba priims Jūsų užsakymą ir reikiamas tinkas bus atvežtas greitu metu. Dėl šios paslaugos prašome kreiptis pas parduotuvės konsultantus.

 

 • DAŽŲ MAIŠYMAS

Mūsų parduotuvėse galėsite išsirinkti Jums patinkančius dažus, spalvas, atspalvius, o patyrę specialistai juos nemokamai sumaišys. Dėl šios paslaugos prašome kreiptis į dažų skyriaus konsultantus.

 

 • PREKIŲ TRANSPORTAVIMO PASLAUGOS

Pristatome mūsų parduotuvėse pirktas prekes Jūsų nurodytu adresu. Dėl kainos ir platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 

 • KONSULTACIJOS APIE MEDŽIAGŲ PANAUDOJIMĄ

Mūsų parduotuvių darbuotojai pakonsultuos Jus  rūpimais klausimais apie medžiagų panaudojimą, išeigą ir padės apskaičiuoti reikiamą medžiagų kiekį pagal Jūsų reikalavimus.

 

 • MEDŽIAGŲ POREIKIO PASKAIČIAVIMAS

Mūsų parduotuvių darbuotojai padės Jums apskaičiuoti reikiamų medžiagų kiekį, pagal Jūsų reikalavimus. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 

 • PREKIŲ PAKROVIMAS

Mūsų parduotuvėse įsigijus prekių, kurias reikia atsiimti sandėlyje, mūsų sandėlio darbuotojai nemokamai padės prekes sukrauti į Jūsų pasirinktą transporto priemonę. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 

 • DAIKTŲ SAUGYKLA KLIENTAMS

Kiekvienoje mūsų parduotuvėje, atvykdami apsipirkti savo smulkesnius daiktus galite palikti parduotuvės daiktų saugykloje. Parduotuvės administracija už daiktų saugumą neatsako.

 

 • PIRKIMAS IŠSIMOKĖTINAI

Mūsų parduotuvėse galite įsigyti prekių išsimokėtinai. Tai galima padaryti pasinaudojus UAB “SB lizingas” paslaugomis. Konsultantai padės išsirinkti Jums reikiamas prekes ir parduotuvės informacijos skyriuje sudarys sutartį tarp Jūsų ir lizingo įmonės. Sudarant lizingo sutartį reikia turėti tik galiojantį pasą arba asmens tapatybės kortelę. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 

 • PREKIŲ SANDĖLIAVIMO PASLAUGA

Mūsų parduotuvėse galite palikti saugoti mūsų parduotuvėse įsigytas prekes nemokamai iki dviejų dienų. Ilgesnis laikotarpis yra apmokestinamas 0,5% nuo sandėliuojamų prekių sumos už dieną, bet nemažiau nei už 2,9 € / d. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 

 • PREKIŲ SURINKIMAS

Teikiame prekių surinkimo paslaugas. Ši paslauga taikoma tokioms prekėms, kaip dviračiai, karučiai, spintelės ir pan. Šios paslaugos kaina 4,35 €. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.

 

 • SENOS BUITINĖS TECHNIKOS SURINKIMAS

Rūpinamės švaria aplinka ir gamtosauga, todėl mūsų parduotuvėse utilizacijai galite priduoti seną buitinę techniką ir baterijas. Baterijas galima sudėti į tam skirtą dėžes, kurias rasite parduotuvės viduje prie įėjimo, o dėl buitinės technikos pridavimo prašome kreiptis į parduotuvės informacijos centrą.

 

 • DUJŲ BALIONŲ PARDAVIMAS / KEITIMAS

Mūsų parduotuvėse galite įsigyti užpildytų dujų balionų ir / arba pakeisti pasibaigusius. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus. Tai galite padaryti parduotuvėse: Vilniuje, Panevėžyje, Šiauliuose, Biržuose, Raseiniuose, Kėdainiuose, Jonavoje, Rokiškyje, Alytuje, Marijampolėje, Šilutėje, Tauragėje, Druskininkuose, Klaipėdoje ir Telšiuose.

 

 • PREKIŲ UŽSAKYMAS IŠ KATALOGŲ

Mūsų parduotuvėse galite užsisakyti iš prekių katalogų, pagal pateiktus pavyzdžius. Dėl platesnės informacijos kreipkitės į parduotuvių informacijos centrus.