Kategorijos

žaidimo taisyklės

 1. ŽAIDIMO ORGANIZATORIUS

1.1. Žaidimo organizatorius – UAB „Makveža“.

 1. ŽAIDIMO VIETA IR TRUKMĖ

2.1. Žaidimo vykdymo vieta yra MOKI-VEŽI parduotuvė, esanti Novočėbės k. 3, Kėdainių r.

2.2. Žaidimas vyksta nuo 2019 m. kovo 27 d. iki 2019 m. balandžio 28 d imtinai.

 

 1. ŽAIDIMO DALYVIAI

3.1. Žaidime turi teisę dalyvauti fiziniai asmenys, akcijos laikotarpiu pirkę MOKI-VEŽI parduotuvėje adresu Novočėbės k. 3, Kėdainių r.

 

 1. PRIZŲ FONDAS

4.1. Pagrindinis prizas – 500 eur vertės apsipirkimas.

4.2. Papildomi prizai – 10 x 50 eur vertės apsipirkimas.

 

 1. DALYVAVIMO SĄLYGOS

5.1. Asmenys, norintys dalyvauti Žaidime ir laimėti prizus turi užregistruoti pirkimo kvitą svetainėje www.mokivezi.lt.

5.2.. Akcijoje dalyvauja kvitai, išduoti nuo 2019 m. kovo 27 dienos.

5.3. Registruodamas pirkinio kvitą, dalyvis turi nurodyti šiuos duomenis:

 1. – vardą,
 2. – pavardę,
 3. – el. paštą,
 4. – pirkinio kvito numerį;

5.4. Pirkinio kvitą išsaugoti iki Žaidimo pabaigos.

5.5. Registracijos metu dalyvis taip pat turi pažymėti langelį, jog perskaitė ir sutinka su Žaidimo taisyklėmis bei sąlygomis.

5.6. Registracijos metu dalyvis privalo užpildyti visus būtinus laukelius. Dalyviai neteisingai ar nepilnai užpildę registracijos duomenis Žaidime nedalyvaus.

5.7. Viso Žaidimo metu vieną pirkinio kvitą, galima registruoti tik vieną kartą. Pakartotinai registruoti kvito numeriai Žaidime nedalyvaus – jie bus panaikinti.

5.8. Visa asmeninė informacija yra laikoma visiškai konfidencialia. Žaidimo dalyvių pateikta su dalyvavimu Žaidime susijusi informacija ir asmeniniai duomenys apibendrinami, apdorojami ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos įstatymų ir norminių aktų reikalavimus dėl asmens duomenų apsaugos.

 1. LAIMĖTOJŲ NUSTATYMAS IR SKELBIMAS

6.1. Prizų laimėtojai bus nustatomi atsitiktinumo principu, padedant kompiuterinėms programoms. 6.2. Pasibaigus Žaidimui, 2019 m. balandžio 30 d. su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai, registracijos metu nurodytais kontaktais.

 1. PAGRINDINIO PRIZO ATSIĖMIMAS

 

7.1. Su Žaidimo laimėtoju bus susisiekta asmeniškai registracijos metu nurodytu telefonu ar el. paštu.

7.2. Laimėtojas supranta, kad žaidimo vykdymo ir prizų administravimo tikslu žaidimo organizatoriui bus reikalingi jo asmens duomenys ir sutinka, kad žaidimo organizatorius tvarkytų jo pateiktus duomenis Žaidimo vykdymo ir prizų administravimo tikslu.

7.3. Jei Žaidimo laimėtojas yra nepilnametis, pateikti už jį duomenis turi vienas iš tėvų ar globėjų, taip pat jis turi pateikti savo asmens tapatybę ir globą patvirtinantį dokumentą.

7.5. Atsiėmęs prizą, laimėtojas neturi teisės kreiptis į Žaidimo rengėjus ar kitas instancijas su pretenzijomis dėl prizų.

7.6. Laimėtą apsipirkimo sumą reikia išleisti vienu kartu. Jei prekių kainų suma viršija laimėto apsipirkimo vertę, skirtumas primokamas. Laimėta apsipirkimo suma į grynus pinigus nekeičiama. Neišnaudota apsipirkimo suma negrąžinama.

7.7. Laimėtojas, kuris nepateiks reikalingų duomenų praras teisę į prizą ir jis liks organizatoriaus nuosavybe.

 

 1. ŽAIDIMO ORGANIZATORIAUS ATSAKOMYBĖ
  1. 1. Užsakovas neatsako už prizų išdavimą, jei dalyvis registracijos metu neteisingai užpildė duomenis.
  2. 2. Užsakovas neatsako už internetinio ryšio trikdžius. Atsiradus techniniams nesklandumams, keliantiems kliūtis organizuojamos Žaidimo vykdymui, Užsakovas deda visas galimas pastangas kuo greičiau jas pašalinti.
  3. 3. Užsakovas pasilieka teisę keisti Žaidimo taisykles ir sąlygas bei įsipareigoja apie tai informuoti internetinėje svetainėje www.mokivezi.lt