Parduotuvių darbas karantino laikotarpiu

DĖMESIO! Jau nuo KOVO 15 D., PIRMADIENIO, pilnai atidaromos MOKI VEŽI parduotuvės.

Parduotuvėse veiks:
VISI prekybiniai skyriai,  DIDMENINĖ prekyba, LAUKO SODO prekybos zona, ĮVAŽIUOJAMOJI prekybos zona bei internetinė prekyba. Užsisakius prekes internetu, jas atsiimti galėsite bet kurioje MOKI VEŽI parduotuvėje, ar pasirinkti pristatymą tiesiai Jums į namus.
MOKI VEŽI rūpinasi Jūsų bei mūsų darbuotojų sveikata, tad atvykus prašome laikytis visų saugumo reikalavimų bei dėvėti kaukę.

 

KAIP ĮSIGYTI PREKES

Susiplanuokite pirkinius ir
 saugiam apsipirkimui atvykite į  "MOKI VEŽI":

Gyvai apžiūrėkite, išsirinkite bei įsigykite prekes ar pasikonsultuokite su konsultantu Jus dominančiais klausimais.

Internetu,
svetainėje: https://mokivezi.lt
 

Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus 
el. paštu.

Telefonu ar el. paštu 
susisiekus su Jums artimiausios
parduotuvės užsakymų vadybininku.

Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus 
el. paštu arba telefonu.

 

SVARBU!  MOKI VEŽI parduotuvių, lauko prekybos zonų bei prekių atsiėmimo punktų ir užsakymų specialistų kontaktai ir darbo laikas

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Kaip užsakyti prekes ir ar dirba MOKI VEŽI parduotuvės karantino metu?

Prekes galite užsakyti internetiniame puslapyje arba susisiekus su parduotuve šiais kontaktais.

Informuojame, kad karantino laikotarpiu veikia visos MOKI VEŽI parduotuvės:

     -  pilnu funkcionalumu dirba šios parduotuvės: Druskininkai, Baravykų g.1; Ukmergė, Vilniaus g. 89D; Rokiškis, K. Donelaičio g. 17;                                                         Zarasai, Šaltupės g. 64.

     -  Kitose parduotuvėse prekiaujama maisto produktais, pašaru gyvūnams ir kitomis (statybų, remonto, apdailos, sodo) prekėmis.

     -  Lauko prekybos zonos veikia visose MOKI VEŽI, išskyrus Kaunas, Raudondvario pl. 205.

  • Kaip galiu apmokėti užsakymą?

Užsakydami prekes interneto parduotuvėje, galite apmokėti naudojantis el.bankininkyste arba pavedimu. Jei užsakymą pateikiate užsakymų specialistui ar atvykote į bet kurią parduotuvę, karantino laikotarpiu rekomenduojama apmokėti mokėjimo kortele, tačiau grynaisiais pinigais mokėjimai taip pat priimami. 

  • Kaip apsipirkti atvykus į parduotuvę?

Iš anksto susiplanuokite savo pirkinius ir atvykę į "MOKI VEŽI" parduotuvę skambinkite nurodytu telefono numeriu. Mūsų konsultantai surinks ir parduos Jums reikalingus pirkinius.

  • Per kiek laiko paruošiamas internetu pateiktas užsakymas?

Dedame visas pastangas, kad Jūsų užsakymas būtų paruoštas kuo greičiau, deja dėl išaugusio užsakymų skaičiaus, užsakymo paruošimas gali užtrukti nuo 1 darbo dienų iki ne daugiau savaitės.

  • Kada galiu atvykti pasiimti savo užsakymo?

Atvykite užsakymo atsiimti tik gavę pranešimą apie užsakymo paruošimą iš interneto parduotuvės arba užsakymo specialisto.

  • Ar saugu atsiimti užsakymą?

Taip, paruošti užsakymai išduodami laikantis bekontakčio užsakymo išdavimo taisyklių, atvykus atsiimti užsakymo prašome paskambinti nurodytu parduotuvėje telefono numeriu ir padiktuoti savo užsakymo numerį. Vėliau prašome vadovautis parduotuvių darbuotojų nurodymais. 

  • Esu juridinis (didmeninis) klientas, kaip galiu užsakyti prekes?

Sudarę sutartis juridiniai asmenys užsisakyti prekes gali susisiekę su didmeninės prekybos vadybininkais. Jei norite sudaryti didmeninio pirkimo sutartį, susisiekite su Jums artimiausios parduotuvės didmeninės prekybos skyriaus darbuotojais.

Didmeninės prekybos kontaktai čia

  • Ar man bus pritaikytos didmeninės kainos apsiperkant?

Didmeninės prekybos vadybininkai pasirūpins, kad Jums būtų pritaikyta pati geriausia kainodara, esant poreikiui suteiks konsultaciją dėl reikiamų prekių ar pristatymo terminų.