Parduotuvių darbas karantino laikotarpiu

Mieli klientai!

Džiaugiamės, galėdami padėti Jums saugiai įsigyti statybos, remonto, apdailos, sodo bei sezoninių prekių. Vis gi, dėl sugriežtinto karantino sąlygų bei stipriai išaugusių siuntų skaičiaus, kartais negalime pristatyti Jūsų užsakymų taip greitai, kaip norėtume. Todėl prašome Jūsų supratimo bei kantrybės, jei Jūsų užsakymas keliaus 2-3 dienomis ilgiau nei įprastai.

 

KAIP UŽSISAKYTI PREKES

Internetu,
svetainėje: https://mokivezi.lt
 

Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus 
el. paštu.

Telefonu ar el. paštu 
susisiekus su Jums artimiausios
parduotuvės užsakymų vadybininku.

Apie paruoštą užsakymą informuosime Jus 
el. paštu arba telefonu.

 

SVARBU!  MOKI VEŽI prekių atsiėmimo punktų ir užsakymų specialistų kontaktai ir darbo laikas

 

Dažniausiai užduodami klausimai

  • Ar sugriežtinus karantiną nuo 2020.12.16 galiu įsigyti prekių MOKI VEŽI parduotuvėje?

Sugriežtinus karantiną bei uždarius ne maisto prekių parduotuves, prekes iš MOKI VEŽI įsigyti galite internetu: mokivezi.lt.  arba susisiekus su Jums artimiausios parduotuvės Užsakymų specialistu.

Užsakymų specialistų kontaktai ir darbo laikas.

  • Kaip galiu apmokėti užsakymą?

Užsakydami prekes interneto parduotuvėje, galite apmokėti naudojantis el.bankininkyste arba pavedimu. Jei užsakymą pateikiate užsakymų specialistui, apmokėti galite kortele, atvykę atsiimti prekių. *Grynaisiais pinigais mokėjimai nepriimami. 

  • Per kiek laiko paruošiamas užsakymas?

Dedame visas pastangas, kad Jūsų užsakymas būtų paruoštas kuo greičiau, deja dėl išaugusio užsakymų skaičiaus, užsakymo paruošimas gali užtrukti nuo 2 darbo dienų iki ne daugiau savaitės.

  • Kada galiu atvykti pasiimti savo užsakymo?

Atvykite užsakymo atsiimti tik gavę pranešimą apie užsakymo paruošimą iš interneto parduotuvės arba užsakymo specialisto.

  • Ar saugu atsiimti užsakymą?

Taip, paruošti užsakymai išduodami laikantis bekontakčio užsakymo išdavimo taisyklių, atvykus atsiimti užsakymo prašome paskambinti nurodytu parduotuvėje telefono numeriu ir padiktuoti savo užsakymo numerį. Vėliau prašome vadovautis parduotuvių darbuotojų nurodymais. 

  • Esu juridinis (didmeninis) klientas, kaip galiu užsakyti prekes?

Sudarę sutartis juridiniai asmenys užsisakyti prekes gali susisiekę su didmeninės prekybos vadybininkais. Jei norite sudaryti didmeninio pirkimo sutartį, susisiekite su Jums artimiausios parduotuvės didmeninės prekybos skyriaus darbuotojais.

Didmeninės prekybos kontaktai čia

  • Ar man bus pritaikytos didmeninės kainos apsiperkant?

Didmeninės prekybos vadybininkai pasirūpins, kad Jums būtų pritaikyta pati geriausia kainodara, esant poreikiui suteiks konsultaciją dėl reikiamų prekių ar pristatymo terminų.