KETURI VEJAPJOVIŲ TIPAI: KURĮ RINKTIS?

Liepa – pats vejos augimo bei priežiūros įkarštis! Šį mėnesį ją rekomenduojama ne tik gausiai laistyti (ypač, jei tęsiasi sausra), bet ir bent kas 4-5 dienas reguliariai nupjauti. Renkantis vejapjovę, kuri tarnautų ilgą laiką bei atitiktų visus lūkesčius, lengva pasiklysti tarp įvairovės gausos: kurį tipą rinktis? Trumpai pristatome benzininės, elektrinės, akumuliatorinės vejapjovės bei vejapjovės-roboto ypatumus.

BENZININĖ VEJAPJOVĖ

Nors benzininės vejapjovės reikalauja ne ką mažiau priežiūros nei automobilis (benzinas, tepalų keitimas, valymas ir kt.), tačiau jos turi ir ryškių privalumų. Benzininės vejapjovės skirtos dideliems plotams, jos pjauna greičiau, gali būti savaeigės ar stumiamos. MOKI-VEŽI rasite platų įvairių benzininių vejapjovių pasirinkimą, kurios ne tik pjauna, bet ir surenka nupjautą žolę, ją mulčiuoja.

Tiesa, benzininės vejapjovės labiau nei kitos teršia aplinką, garsiai dirba ir paprastai yra sunkesnės.

AKUMULIATORINĖ VEJAPJOVĖ

Šios – vienas geriausių pasirinkimų. Akumuliatorinės vejapjovės pajėgia nupjauti didesnį plotą, surenka bei taip pat mulčiuoja žolę, turi nemažai įdiegtų funkcijų, kurios palengvina darbą: nuo greito ir patogaus aukščio keitimo, iki atsparumo drėgmei, dulkėms, lengvo transportavimo bei tyliojo režimo: akumuliatorinės vejapjovės dirba iki 12 kartų tyliau nei benzininės.

ELEKTRINĖ VEJAPJOVĖ

Lengvesnės ir tylesnės vejapjovės, kurios taip pat neteršia aplinkos, yra elektrinės. Jos taip pat pjauna, surenka bei mulčiuoja žolę, tad savo privalumais nenusileidžia kitoms vejapjovėms. Visgi, dėl maitinimo laido, šios vejapjovės skirtos ne didesniems nei 600 kv. metrų plotams. Tiek, kiek aprėpia vejapjovė su maitinimo laidu bei kabeliu.

ŽOLIAPJOVĖS-ROBOTAI

Didžiosiose MOKI-VEŽI rasite ir vejapjoves-robotus, kurie visą darbą atliks už jus! Robotai – inovatyvus pasirinkimas norint sutaupyti laiko ir mėgautis tvarkinga sodo aplinka.  Šioms žoliapjovėms nesvarbus jūsų sodo reljefas, šlaitas ar praėjimai – viskas lengvai įveikiama, o veja nupjaunama idealiai. Be to, šių prietaisų skleidžiamo triukšmo lygis itin žemas, tad veja gali būti nupjauta tol, kol jūs miegate!

Vis dar neišsirinkote sau tinkamiausios? Maloniai kviečiame apsilankyti artimiausioje MOKI-VEŽI parduotuvėje, kur mūsų specialistai padės išsirinkti jūsų poreikius labiausiai atitinkančią vejapjovę!

Bendri pranešimai , Idėjos ir patarimai

Palikite komentarą

*
*