Vasara – remonto darbų pikas. Tiems, kas planuoja virtuvės atnaujinimo darbus, paruošėme trumpą atmintinę su penkiomis dažniausiai pasitaikančiomis klaidomis,  kurių MOKI-VEŽI specialistai rekomenduoja išvengti. Daugiau naudingų patarimų bei idėjų namams ieškokite mūsų Facebook paskyroje!

Plytelių ir laminuotos dangos duetas

Tai viena dažniausiai pasitaikančių klaidų, kuomet virtuvei pasirenkama ne viena, o abi šios dangos. Dažname būste greta virtuvės spintelės ir aplink išklotos plytelės, o greta jų – laminuota danga. Skirtingų dangų sandūroje kaupiasi drėgmė ir kiti nešvarumai, kuriuos bus ypač sunku išvalyti, tad rekomenduojame rinktis tik vieną iš šių dangų.

Spalvos

Virtuvė – labiausiai naudojamas namų kampelis, kuriame dėmės, pirštų antspaudai, trupiniai, išsilieję gėrimai ir kiti nutikimai neišvengiami, tad čia rinkitės neutralias spalvas, kurios kiek įmanoma labiau paslėptų nešvarumus.

Ant baltų paviršių iš karto matysis tamsios dėmės, o štai juodi, blizgūs paviršiai išryškins vandens, valymo pėdsakus bei pirštų antspaudus. Būtent dėl to šiame namų kampelyje rekomenduojame rinktis smėlio, akmens ar pilkas spalvas. Geriausia – ne visiškai blizgaus ar matinio paviršiaus.

Per mažai elektros lizdų

Orkaitė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, kavos aparatas – virtuvėje vienu metu savo darbą atlieka bent keli buitinės technikos prietaisai! Mūsų specialistai pataria čia įrengti bent 8 elektros lizdus.

Šildomos grindys

Ketindami įsirengti šildomas grindis BŪTINAI iš anksto suplanuokite, kur stovės buitinė technika. Specialistai primygtinai rekomenduoja šildymo netiesti po grindimis ten, kur stovės šaldytuvas ar viryklė.

Lubų nesiekiančios spintelės

Pasirinkus jas, dulkių bei nereikalingų daiktų kaupimo neišvengsite. Būtent todėl patariame rinktis virtuvines spinteles, kurios siekia lubas. Į aukščiausiai esančias galėsite sudėti rečiau naudojamus indus ar sezoninius daiktus.

Linkime malonių remonto darbų!