Kategorija: Idėjos ir patarimai (pislapis 1 iš 7)

PASKUTINĖ MINUTĖ: DIY VALENTINO DIENOS DOVANOS

Paskutinės minutės pasimatymas ar tiesiog laiko stoka pagalvoti apie dovanas mylimam žmogui? Nesirūpinkite! Dalinamės lengvai įgyvendinamomis ir, svarbiausia, savo rankomis paprastai pagaminamomis Valentino dienos dovanų idėjomis.  Sako, kad pačių paruoštomis dovanomis kelias į širdį – pats trumpiausias 🙂 Štai, ką rekomenduoja „sumeistrauti“ MOKI-VEŽI:

„Kryžiukai-nuliukai“ žaidimas, į savo rankomis pagamintą popierių (gali būti ir meilės laiškelis!) supakuotos gėlės ar pasimatymas „Filmų naktis“? Skaityti daugiau

SU MEILE, VALENTINAS. DEKORACIJŲ IR DOVANŲ IDĖJOS

Vos kiek daugiau nei trys savaitės iki pačios karščiausios ir jausmingiausios metų šventės – metas pasiruošimo darbams! Romantiškomis atostogomis ar jaukia vakariene namuose – nesvarbu, kuo stebinsite antrąją pusę. Viskas, kas daroma su meile, keliauja tiesiai į širdį. Šiandien su jumis norime pasidalinti idėjomis, kaip dekoruoti namus, jei mylimąjį stebinsite vakariene, ar ką gražaus sukurti savo pačių rankomis, kad antroji pusė būtų maloniai nustebinta. Kuri idėja jums patinka labiausiai? Skaityti daugiau

ATVIRA VERANDA. IDĖJOS, KAIP DEKORUOTI IR IŠNAUDOTI JOS PRIVALUMUS ŽIEMĄ

Namuose ar sodo namelyje turite verandą? Išnaudokite visus jos privalumus net ir šaltuoju metų laiku! Karštas arbatos puodelis susisukus į šiltą kailio pledą, ar kepti zefyrai ant čia pat įrengtos krosnelės… Dalinamės šiltomis ir stilingomis idėjomis, kad vakaroti po atviru dangumi verandoje galėtumėte net ir žiemą!

+*0+*

PASIDARYK PATS: 10 PROJEKTŲ NAMAMS IŠ MEDŽIO

Nauji metai – nauji projektai! Jei namų atnaujinti nenorite, tačiau dailios dekoracijos jiems nepamaišytų, kviečiame pasidairyti į mums patikusias „Pasidaryk pats“ idėjas iš medienos. Nuo sienų dekoracijų, iki patogaus svetainės staliuko – viskas įgyvendinama lengvai ir per trumpą laiką.

P.S. Medžio dirbiniai ar baldai iš medienos puikiai tinka skandinaviško, modernaus ar „rustic“ stiliaus intejere! Skaityti daugiau

Praūžus Kalėdoms bei Naujiesiems metams namų ruošos darbai niekur nepabėgo. Dalinamės video instrukcija, kaip greitai ir efektyviai net ir po didžiausių švenčių sutvarkyti namus, kad šie kvepėtų švara.

KALĖDŲ DEKORACIJOS: PRIEKINĖS (LAUKO) DURYS

Jau pradėjote dekoruoti namus Kalėdų proga? 🙂 Dalinamės, kaip puošti priekines (lauko) duris, kad per gražiausias metų šventes ne tik užsukusius svečius, bet ir kaimynus priverstumėte aikčioti iš susižavėjimo!

KALĖDŲ DEKORACIJOS KITAIP: TOP DIY PROJEKTAI!

Kalendorius rodo, kad iki didžiausių metų švenčių – mažiau nei mėnuo. Karštligiškai galvojant apie dovanas artimiesiems, nepamirškite ir namų, šeimos židinio ir susibūrimo, taško.  Puoškite, dekoruokite, perkraukite namus mielais niekučiais – juk geresnės progos tam nei Kalėdos tiesiog nėra!

O mes dalinamės šauniomis ir lengvai įgyvendinamomis idėjomis, kaip į namus pasikviesti tą šventišką jaukumą 🙂 Laukiame ir jūsų idėjų komentaruose! Skaityti daugiau

BALKONAS ŽIEMĄ: 10 JAUKIŲ DEKORO IDĖJŲ

Šaltuoju metų laiku kaip niekad norisi vakarų su gera knyga ir arbatos puodeliu rankose. Susikurkite savo poilsio ir ramybės kampelį balkone, užuot jį išleidus „žiemos atostogų“. Dalinamės jaukiomis ir akimirksniu įgyvendinamomis idėjomis, kaip mažų (ir minkštų) detalių pagalba balkonas taps jūsų mėgiamiausia namų vieta.

+*0+*

SODAS VIRTUVĖJE: VIDEO INSTRUKCIJA

Nuosavo sodo nėra, o šviežių, savo užaugintų vaisių ar daržovių norisi? Likučių neišmeskite – vos per kelias savaites ir labai paprastai užsiauginkite bei mėgaukitės salotomis, prieskoninėmis žolelėmis, avokadu, salieru, pomidorais ir dar daugiau. Viskas daug paprasčiau nei atrodo! Išsami instrukcija – video reportaže (šaltinis NIFTY Facebook):

+*0+*

HELOVINAS: DIY STILINGOS VAKARĖLIO PUOŠMENOS

Kai vaikai iškeliaus kaulyti saldainių, metas pavakaroti suaugusiems. Dalinamės puikiomis dekoracijų idėjomis – kuklios ir be pompastikos, tačiau stilingos ir sukeliančios „heloviniškus“ šiurpuliukus! Svarbiausia, lengva pasigaminti patiems 🙂

Senesni įrašai

© 2018 Mokiblogas