Kategorija: Idėjos ir patarimai (pislapis 1 iš 6)

KALĖDŲ DEKORACIJOS: PRIEKINĖS (LAUKO) DURYS

Jau pradėjote dekoruoti namus Kalėdų proga? 🙂 Dalinamės, kaip puošti priekines (lauko) duris, kad per gražiausias metų šventes ne tik užsukusius svečius, bet ir kaimynus priverstumėte aikčioti iš susižavėjimo!

KALĖDŲ DEKORACIJOS KITAIP: TOP DIY PROJEKTAI!

Kalendorius rodo, kad iki didžiausių metų švenčių – mažiau nei mėnuo. Karštligiškai galvojant apie dovanas artimiesiems, nepamirškite ir namų, šeimos židinio ir susibūrimo, taško.  Puoškite, dekoruokite, perkraukite namus mielais niekučiais – juk geresnės progos tam nei Kalėdos tiesiog nėra!

O mes dalinamės šauniomis ir lengvai įgyvendinamomis idėjomis, kaip į namus pasikviesti tą šventišką jaukumą 🙂 Laukiame ir jūsų idėjų komentaruose! Skaityti daugiau

BALKONAS ŽIEMĄ: 10 JAUKIŲ DEKORO IDĖJŲ

Šaltuoju metų laiku kaip niekad norisi vakarų su gera knyga ir arbatos puodeliu rankose. Susikurkite savo poilsio ir ramybės kampelį balkone, užuot jį išleidus „žiemos atostogų“. Dalinamės jaukiomis ir akimirksniu įgyvendinamomis idėjomis, kaip mažų (ir minkštų) detalių pagalba balkonas taps jūsų mėgiamiausia namų vieta.

+*0+*

SODAS VIRTUVĖJE: VIDEO INSTRUKCIJA

Nuosavo sodo nėra, o šviežių, savo užaugintų vaisių ar daržovių norisi? Likučių neišmeskite – vos per kelias savaites ir labai paprastai užsiauginkite bei mėgaukitės salotomis, prieskoninėmis žolelėmis, avokadu, salieru, pomidorais ir dar daugiau. Viskas daug paprasčiau nei atrodo! Išsami instrukcija – video reportaže (šaltinis NIFTY Facebook):

+*0+*

HELOVINAS: DIY STILINGOS VAKARĖLIO PUOŠMENOS

Kai vaikai iškeliaus kaulyti saldainių, metas pavakaroti suaugusiems. Dalinamės puikiomis dekoracijų idėjomis – kuklios ir be pompastikos, tačiau stilingos ir sukeliančios „heloviniškus“ šiurpuliukus! Svarbiausia, lengva pasigaminti patiems 🙂

VEIDRODIS – INTERJERO AKCENTAS. KOKIE DIZAINAI DABAR „ANT BANGOS“?

Veidrodis – ne tik praktiška, bet ir puošiančią funkciją galinti atlikti interjero dalis. Kokį rinktis, kad šis taptų ne nuobodžiu daiktu, kurį norisi slėpti po skraistėmis, o interjerą puošiančiu, pagrindiniu būsto akcentu? Radome ir susižavėjome šiais dizainais:

VONIA:

MIEGAMASIS:

SVETAINĖ:

PASIDARYK PATS: KVAPAI NAMAMS

Dalinamės nuostabiais ir, svarbiausia, lengvai pagaminamais kvapais namams! Kad juose būtų dar jaukiau ir šilčiau.

Vienas paprasčiausių būdų, kad namai neapsakomai kvepėtų. Juk ryte pažadinantis kvapnus kavos aromatas – vienas maloniausių, tiesa?

Dar vienas paprastas receptas – į karšto vandens puodą įpjaustykite moliūgo žievelės, įmeskite perpus perpjautą obuolį bei cinamono lazdelę. Vandeniui užvirus, pavirkite apie 15 minučių – namai kvepės rudeniu daugiau nei 2 valandas. Skaityti daugiau

KĄ SODINTI RUDENĮ?

Nors ir rugsėjis, sodo įrankių poilsiauti į sandėliuką neskubėkite sudėti – dabar puikus metas ne tik ruoštis kitam sezonui, bet dar šiemet mėgautis šviežiu ir savo užaugintu derliumi.

 • Sodiname obelis, kriaušes, šilkmedžius, šermukšnius bei kai kurių rūšių slyvas.

 • Kieme sodiname tujas, egles, kėnius, pušis. Taip pat – tuopas, liepas, alksnius, gluosnius, uosius bei klevus.
 • Skaityti daugiau

  SPALVOTAS INTERJERAS: LAIKUI NEPAVALDŽIOS IDĖJOS

  Net jei ir pilka už lango, gyvenimas visad bus ryškus į namus prisikvietus spalvas: nuo sodriai raudonos, iki žalios, nuo dangaus mėlynumo atspalvių iki geltonos. Laikui nepavaldus ir visuomet madingas „boho“ stilius – spalvų karalius. Jų tokio tipo interjere – nesuskaičiuojama galybė.

  Dalinamės skoningomis, laikui nepaklusniomis idėjomis, kaip namams suteikti džiaugsmo ir šviesos juos drąsiai bei ryškiai dekoruojant! Skaityti daugiau

  VONIOS INTERJERAS: 10 ĮSPŪDINGIAUSIŲ

  Kaip atrodo vonios kambarys, iš kurio retai norėtųsi išeiti? Dalinamės 10 įspūdingiausių ir žadą atimančių interjerų iš viso pasaulio – nuo privačių namų iki aukštos klasės viešbučių.

  Senesni įrašai

  © 2017 Mokiblogas