Kategorija: Bendri pranešimai (pislapis 1 iš 14)

HELOVINO VAKARĖLIS: DEKORACIJŲ IDĖJOS

Nors Helovino šventė vis dar sulaukia prieštaringų nuomonių, vis dažniau žmonės naudojasi šia proga suburti draugus smagiam pasisėdėjimui namuose. Kad šis būtų dar išskirtinesnis bei sulauktų bičiulių liaupsų, kviečiame pasidairyti į mus labiausiai sužavėjusias dekoracijų bei užkandžių pateikimo idėjas Helovino tematika!

Šaltinis: pinterest.com

+*0+*

JAUKIAM RUDENIUI: 5 JAUKUMO VILIOJIMO BŪDAI Į NAMUS

Ruduo – tikras žavuolis: džiugina ryškiomis spalvomis, vis dar (na, bent kartais) saulėtomis popietėmis ir šiltais vakarais namuose. Pastarieji bus itin jaukūs šių paprastų penkių gudrybių dėka.

Lemputės. Jomis puoštos sienos ar baldai, o dar geriau – lempučių girlianda apraizgyta lova. Tobulas jaukumas vakarams su knyga ar filmų savaitgaliui. Patikiname, kad kojos iš namų kelti visai nesinorės. Skaityti daugiau

PUOKŠTĖS IŠ GAMTOS: TOBULOS DEKORACIJOS NAMAMS

Gėlių mylėtojams ir rudenį neliūdna! Gražiausiomis spalvų paletėmis bei formomis džiuginanti lietuviška gamta tik dar labiau pažadina fantaziją bei norą kurti. Vienas pasivaikščiojimas gryname ore – ir namus jau galėsite dekoruoti gražiausiais papuošimais tiesiai iš miško ar pievos. Tik pažiūrėkite, kokių šaunių kompozicijų idėjų Jums rado MOKI-VEŽI!

Foto šaltinis: pinterest.com Skaityti daugiau

RUDENS DERLIUS: DARBAI SODE IR DARŽE SPALĮ

Ruduo jau „įsivažiuoja“, orai vis vėsta, tačiau darbų sode ir darže – nemažėja. MOKI-VEŽI komanda Jums paruošė pagrindinių ir pačių svarbiausių darbų sąrašą, kuriuos būtina atlikti šį mėnesį. Daugiau patarimų bei idėjų Jūsų sodui rasite mūsų Facebook paskyroje.

  • Spalį metas nuimti lapinių kopūstų, burokėlių, salierų, morkų, petražolių derlių. Iškart nurinkus gėrybes, augalines atliekas dėkite į komposto krūvą bei perkaskite dirvožemį.
  • Šis mėnuo – vis dar puikus laikas žieminių česnakų sodinimui. Taip pat šį mėnesį drąsiai sodinkite morkas, kalendras, špinatus, salotas, krapus.
  • Spalį – šiltnamio valymo bei dezinfekcijos laikas. Nepamirškite išrauti likusius augalus, piktžoles.
  • Šį mėnesį būtinai nugrėbkite ir lapus sode – taip sumažinsite grybinių ligų bei kenkėjų plitimą.
  • Skinkite paskutinius vaisius – tą darykite tik sausomis dienomis.
  • Nuraškę paskutinį derlių sutvarkykite pomedžius, sudžiūvusias ar sulūžusias vaismedžių šakas.
  • SVARBU: nepalikite kyboti pavienių supuvusių vaisių. Tai – tikras ligų šaltinis!

Taip pat atminkite, kad šį mėnesį pasodinti vaismedžių sodinukai geriau prigyja, o pavasarį greičiau išsprogsta – pasinaudokite šia proga. Skaityti daugiau

PASIDARYK PATS: KVAPAI NAMAMS IŠ GAMTOS

Namuose praleidžiant vis daugiau laiko norisi, kad šie kvepėtų ir nosytę kutentų maloniais kvapais. Su jumis norime pasidalinti jau išbandytais bei patikrintais naminių aromatų receptais, kuriuos paruošti – itin paprasta.

Turėdami visus ingredientus, į paprastą maisto ruošimo puodą įpilkite 1.5 l vandens bei pasirinkto recepto sudedamasias dalis. Virkite ant lėtos ugnies, o užvirus dar bent pusvalandį palikite ant įjungtos viryklės. Ir štai – jūsų namai akimirksniu pakvips gardžiausiais kvapais, kurie maloniai džiugins bent apie dvi valandas! Skaityti daugiau

ŠUNS GUOLIS: IDĖJŲ FOTOGALERIJA

Namuose gyvena keturkojis bičiulis? MOKI-VEŽI komanda atrinko ir dalinasi šauniausiomis bei stilingiausiomis šuns guolio idėjomis 🙂

Šaltinis: www.pinterest.com 

VAIKO KAMBARYS: ŽAIDŽIAME DETALĖMIS

Jūs klausėte – mes išgirdome. Šiame blogo įraše norime pasidalinti idėjomis, kaip vaiko kambarį paversti kūrybišku, žaismingu, bet tuo pačiu – ir lavinančiu.

Ne paslaptis, kad patys mažiausieji pasaulį pažinti pradeda nuo detalių, įvairių figūrų, tad šių vaiko kambaryje neturi trūkti: rinkitės geometrinėmis figūromis puoštus kilimus, sienas dabinkite įvairiomis dekoracijomis, karpiniais. Skaityti daugiau

JAUKIOS RUDENS DETALĖS

Joks ruduo nebus baisus, jei į namus pasikviesite jaukumo suteikiančias detales – nuo rudeniškų puokščių, iki minkštų pūkuotų pledų, nuo kvapnių žvakių ar savo pačių rankomis gamintų aromatų namams. Pabandykite, nes net ir mažos detalės bei aksesuarai daro stebuklus! Ieškote įkvėpimo? Susipažinkite su mums labiausiai patikusiomis idėjomis.

Šaltinis: www.pinterest.com

+*0+*

TVORELĖS, NORINTIEMS PRIVATUMO TERASOJE, SODE AR BALKONE

Tiems, kas ieško idėjų, kaip atskirti poilsio zoną terasoje, balkone ar sode, siūlome pasidairyti į pastatomas tvoreles, puoštas gėlėmis, medeliais, lemputėms ar taip, kaip diktuoja jūsų skonis. Jomis galite juosti visą erdvę ar tik tą zoną, kurioje praleidžiate daugiausiai laiko, rinktis 100 % dengiančias ar raštuoto dizaino. Ir, žinoma, puošti, dekoruoti bei taip erdvei suteikti dar daugiau jaukumo. Šis sprendimas patogus tuo, kad kaskart norint daugiau šviesos, tvoreles galima perstatyti ar visai pašalinti, dekoruoti atsižvelgiant į sezoniškumą bei orą ir kt. Skaityti daugiau

MAŽAS VONIOS KAMBARYS? ERDVĘ TAUPANČIOS IDĖJOS

Dalinamės puikiomis, daug nekainuojančiomis ir vietą taupančiomis idėjomis, kaip vonios kambaryje turėti viską, kas reikalinga, po ranka.

Foto šaltinis: www.pinterest.com

Senesni įrašai

© 2018 Mokiblogas