VANDENS FONTANAS SODE: IDĖJOS (FOTO)

Įsivaizduokite vandens čiurlenimo garsą… O kur dar grynas oras, šiluma bei saulė! Susikurkite sau tobulą ramybės ir poilsio kampelį čia pat, sode, kurio pagrindinis „ingredientas“ – fontanas. Šį rinkitės ar meistraukite tokį, kuris geriausiai tiks prie bendro sodo bei jūsų būsto interjero, o jei trūksta idėjų – pasidairykite į mums labiausiai patikusias:

 

+*0+*

MYLIU TAVE, MAMA. DIY DOVANŲ IDĖJOS

Mamas nustebinti lengva – kartais sutikimas su Jos pastaba gali priblokšti 🙂 Dar labiau Mamos nustebs artėjančios, ko gero, šilčiausios metuose šventės proga sulaukusios vaikų rankomis pagamintos dovanos. Jei norite išvengti didelių išlaidų bei įprastų dovanų pirkimo, kviečiame susipažinti su šio blogo įrašo idėjomis.

Personalizuoti dovanų rinkiniai: krepšelis su sodininkystės priemonėmis Mamai, mėgstančiai sodo darbus, ar pyragų kepimui skirtas rinkinys Mamai, kuri kaskart džiuginia saldžiais kepiniais. Skaityti daugiau

„PASIDARYK PATS“: IDĖJOS JŪSŲ KIEMUI ŠĮ PAVASARĮ

„Pasidaryk pats“ idėjos – ne tik praktiškos: jas labai smagu įgyvendinti su visa šeima. Be to, taip ne tik praktiškai panaudojami namuose dulkantys daiktai, bet ir tausojama gamta 🙂

Dalinamės super lengvai įgyvendinamais projektais – nuo eko trąšų augalams tiesiai iš jūsų šaldytuvo, iki šiltnamio ar sodo baldų:

+*0+*

JAUKINAMĖS SAULĘ Į NAMUS: GELTONA SPALVA INTERJERE

Nuo išblukusios smėlinės iki saulės geltonumo, nuo geltonai nutapytų sienų iki senos močiutės komodos, perdažytos šia spalva – pavasarį į namus taip lengva prisijaukinti!

Jei bijote drastiškų pokyčių, rinkitės tik geltonus aksesuarus. Štai skandinaviškai  „švarų“ interjerą pagyvinsite geltonu foteliu, o miegamajame puikios energijos įnešite pasirinkdami šios spalvos patalynę ar lovos užtiesalą. Drastiški pokyčiai nebūtini, tačiau faktas, kad geltona spalva skatina laimės hormonų gamybą bei atpalaiduoja – dar vienas argumentas, kodėl Tau jos reikia namuose 🙂 Skaityti daugiau

MAŽAS, BET FANTASTIŠKAS SODAS: IDĖJOS

Maža erdvė kieme? Teisingai ją planuojant, pastaroji gali tapti ne tik daili, bet ir praktiška! Suskirstytos zonos (poilsio, vejos, sodininkystės), paaukštintos (lygiais) lysvės bei optimaliai išnaudota erdvė prie tvoros padės sukurti svajonių sodo kampelį. Dalinamės įkvepiančiomis idėjomis:

+*0+*

Pavasaris įsibėgėja – metas pagalvoti apie savo sodą! Dalinamės VIDEO instrukcija, kurioje – 7 lengvi ir labai praktiški PASIDARYK PATS projektai jūsų sodui:

 

Agronomės patarimai, norintiems auginti pomidorus ar agurkus.

Agronomės patarimai, norintiems auginti pomidorus ar agurkus.

 

Agronomės patarimai, norintiems auginti kopūstus.

 

 

INTERJERO SPALVŲ GALIA SAVIJAUTAI

Tiems, kas įsikūrinėja ar remontuoja būstą, prieš renkantis interjero spalvas, siūlome ne vien vadovautis „patinka-nepatinka“ principu, bet ir atkreipti dėmesį į spalvų galią. Jos gali daug ir turi reikšmingos įtakos mūsų nuotaikai bei savijautai.

Štai raudona spalva sužadina energiją, todėl puikiai tiks darbo kambaryje, virtuvėje ar valgomajame, taip skatindama bendrauti.

Skaityti daugiau

« Senesni įrašai

© 2018 Mokiblogas